Zmiany w drużynie FIFA

sroka-1W ostatnim czasie w naszej organizacji dochodzi do zmian. Dziś żegnamy jednego z najbardziej zasłużonych reprezentantów drużyny FIFA. O kim mowa?  Michał „sroka” Srokosz odchodzi z ALSEN-Team.  Wypada podziękować Michałowi za cały okres współpracy, powodzenia na nowej drodze kariery esportowej.

Michał „sroka” Srokosz to jeden z najbardziej doświadczonych graczy naszej dywizji FIFA. Wielokrotnie stawał na podium w turniejach krajowych oraz europejskich.  Jego osiągnięcia pozwoliły na szybszy rozwój organizacji.  Michał jak każdy gracz chce się rozwijać dlatego postanowił spróbować czegoś nowego.

O to co powiedział Michał tuż przed odejściem:

Na każdego kiedyś przychodzi czas. W dniu dzisiejszym kończy się moja, ponad dwuletnia przygoda z ALSEN-Team. Chciałbym podziękować managerom za przyjęcie mnie do swoich szeregów. Gdyby nie oni, to prawdopodobnie nie znajdowałbym się w miejscu, w którym teraz jestem. Z pewnością pod Waszą opieką rozwinąłem skrzydła oraz moja e-sportowa kariera nabrała tempa. Dziękuję również kolegom z dywizji za cały ten czas oraz wiele pozytywnych wspomnień z turniejów offline. Pora na kolejne wyzwania oraz stawianie kolejnych kroków w tym co robię. Dzięki raz jeszcze całemu ALSEN-Team oraz życzę Wam powodzenia w dalszym rozwoju organizacji. Do zobaczenia!

Kilka słów od menagera dywizji FIFA Grzegorza „Snavi” Lewandowskiego:

Najgorszy moment jaki może być dla managera to czas pożegnań. Z dniem dzisiejszym kończę współpracę z jednym z najlepszych zawodników z jakim miałem okazję do tej pory współpracować. Dziękuję Michałowi za godne reprezentowanie barw przez cały pobyt w ALSEN-Team. Zawsze będę bardzo dobrze wspominać ten czas i z pewnością jeszcze nie raz będziemy wspominać różne wydarzenia, które miały miejsca w tym okresie. Oczywiście kończymy współpracę na stopie przyjacielskiej i jestem przekonany, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję się spotkać i porozmawiać. Życzę Michałowi powodzenia w dalszym rozwoju i trzymam kciuki aby wszystko powiodło się tak jak to sobie zaplanował!

Jeszcze raz dziękujemy Michałowi za współprace, życzymy powodzenia oraz zrealizowania założonych planów. Kto uzupełni skład FIFA, o tym dowiecie się w najbliższym czasie. Bądźcie czujni!

Komentarze