Zavada walczy w Krakowie

zavada

Pod koniec roku o punkty rankingowe w stolicy walczył fearsyndrome. Jutro swoich sił spróbuje Jakub, który wyruszy do Krakowa na Tavern Hero Qualifier.  Nowy rok w wykonaniu naszych zawodników Hearthstone zapowiada się niezwykle pracowicie. Gracz, który zwycięży krakowskie rozgrywki będzie miał szansę walki z najlepszymi w eliminacyjnym turnieju regionalnym.

Już jutro od godziny 12:00 rozpocznie się rywalizacja o tytuł Herosów Karczmy. Rozgrywki będą toczyć się w formacie standard, conquest, BO3 z jednym banem.  Cały turniej gracze rozgrywają trzema przygotowanymi taliami.  Na początku każdego pojedynku gracze równocześnie wykluczają przeciwnikowi jedną klasę na czas tego pojedynku.

W turnieju rozegrane zostanie 5 rund swissa a najlepsza ósemka będzie walczyć o slot w turnieju regionalnym.  Organizator przewidział, również nagrody pocieszenia.  Mamy nadzieję na dobry występ Jakuba w Krakowie. Informacje dotyczące przebiegu turnieju będziemy podawać za pośrednictwem naszego profilu facebook.  Co samym turnieju sądzi Jakub „Zavada” Zawada:

Nie mogę się doczekać udziału w tym turnieju! Po pierwsze rozgrywany jest w bardzo klimatycznym miejscu w Krakowie jakim jest pub dla graczy – Hex. Po drugie pojawi się tam pewnie wielu graczy, z którymi fajnie spędzimy czas. Po trzecie, wygrać można naprawdę dużo! Cel: dobrze się zaprezentować i przede wszystkim świetnie się bawić

 

 

Komentarze