Tani wynajem samochodów w Poznaniu – sprawdź ofertę Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J.

Tani wynajem samochodów w Poznaniu – sprawdź ofertę Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J.


Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J.

Oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Tani wynajem samochodów w Borexpo to oferta dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, którym zależy na przystępnych cenach, szerokim wyborze modeli oraz atrakcyjnych warunkach umowy. Jedną z naszych specjalności jest wynajem busów. W ofercie posiadamy zarówno mini-busy osobowe (Fiat Scudo Van), jak i ekonomiczne pojazdy dostawcze (Fiat Ducato z silnikiem Diesla, Peugeot Boxer). Oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Tani wynajem samochodów w Borexpo to oferta dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, którym zależy na przystępnych cenach, szerokim wyborze modeli oraz atrakcyjnych warunkach umowy. Jedną z naszych specjalności jest wynajem busów. W ofercie posiadamy zarówno mini-busy osobowe (Fiat Scudo Van), jak i ekonomiczne pojazdy dostawcze (Fiat Ducato z silnikiem Diesla, Peugeot Boxer).

Jako wypożyczalnia aut dostawczych z wieloletnim doświadczeniem w branży dostarczamy Klientom pojazdy utrzymane w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, posiadające bogate wyposażenie (radio, poduszki powietrzne, alarm itp.). Wszystkie nasze auta mają wykupione pakiety ubezpieczeń ważnych w Polsce oraz poza granicami kraju. Jako wypożyczalnia aut dostawczych z wieloletnim doświadczeniem w branży dostarczamy Klientom pojazdy utrzymane w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, posiadające bogate wyposażenie (radio, poduszki powietrzne, alarm itp.). Wszystkie nasze auta mają wykupione pakiety ubezpieczeń ważnych w Polsce oraz poza granicami kraju.
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J.
Tel.: +48601581400
Żurawia 10/12 / 1
60-860Poznań
wielkopolskie
NIP: 7781106598
REGON: 630254572
www: