Walczymy w Pucharze Polski

puchar

Dawno nie było poważnego krajowego wyzwania dla naszej męskiej drużyny CS:GO.  Puchar Polski od Cybersport.pl to zdecydowanie największy polski turniej w tym roku.  Wczoraj rozpoczęły się kwalifikacje w których nie mogło zabraknąć drużyny ALSEN-Team.  Jak poradziliśmy sobie w pierwszym dniu zmagań?

Z turniejów eliminacyjnych awans do wielkiego finału Pucharu Polski rozgrywanego podczas IEM Katowice  uzyska siedem drużyn, jedna otrzyma bezpośrednie zaproszenie. Podczas IEM odbędą się wielkie finały oraz mecz o trzecie miejsce. Decydujące spotkania zostaną rozegrane 5 marca na scenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.  W pierwszym turnieju eliminacyjnym wzięło udział ponad 100 drużyn.  Wśród nich nie zabrakło znanych ekip takich jak np. Inetkox czy ex. Absolute Legends.

W pierwszej rundzie otrzymaliśmy wolny los co pozwoliło przystąpić z marszu do rundy numer 2. Na mapie de_cache pokonaliśmy zespół Kaiju 16-5 uzyskując awans do kolejnej rundy. W trzeciej rundzie walczyliśmy z BOMBAY SAPPHIRE ponownie mapa de_cache i kolejne pewne zwycięstwo tym razem 16-2.  W czwartej rundzie przyszedł czas na zmianę mapy tym razem na de_cbble walczyliśmy z Team Invictum. Padł wynik 16-1, ostatnim pojedynkiem wczoraj było starcie z The Desire na mapie de_cache.  ALSEN-Team wygrało 16-9 i znalazło się w najlepszej ósemce turnieju kwalifikacyjnego.

Dziś czas na decydującą fazę turnieju,  o awans do najlepszej czwórki powalczymy z MOBBYN.  Przypomnijmy, że najlepsza trójka turnieju otrzyma awans do turnieju finałowego natomiast zwycięzca zgarnie dodatkowo karnet na drugi tydzień zmagań podczas IEM Katowice.  Dzisiejsze pojedynki będą stremowane przez  ESL.TV Polska.

Mamy nadzieję na podtrzymanie dobrej formy zaprezentowanej wczoraj. Stawka jest wysoka a w grze pozostały tylko najlepsze formacje turnieju kwalifikacyjnego. Wierzymy w końcowy sukces, zapraszamy was do wspierania naszej drużyny. Niech moc będzie z nami!

Komentarze