Walczymy w Diablo Cup

diablo

Wszyscy żyjemy poczynaniami Miłosza na ESWC w Paryżu i trudno się dziwić.  Na krajowym podwórku, również nie brakuje wyzwań związanych z FIFA 17.  Turniej Diablo Cup od allplay.pl wkracza w decydującą fazę. Oczywiście wśród uczestników nie mogło zabraknąć reprezentantów ALSEN-Team.

Portal allplay.pl przygotował specjalne wyzwanie dla graczy FIFA 17. Do turnieju na platformie PC przystąpiło 80 zawodników.  ALSEN-Team reprezentują: Grzegorz „Snavi” Lewandowski, Oskar „Junaited” Siwiec, Bartosz „bejott” Jakubowski. Nasi gracze świetnie rozpoczęli zmagania, ponieważ każdy awansował ze swojej grupy z pierwszego miejsca.

Przed nami faza pucharowa turnieju, znamy już drabinkę playoff.  Bartek zmierzy się z Daniel96PB, nasz reprezentant nie powinien mieć problemów ze zwycięstwem.  Grzegorz stoczy pojedynek z Kawką na wygranego z tego pojedynku czeka już cincin27. Oskar o awans do kolejnej rundy powalczy z NATSU. Spotkania zostaną rozegrane dziś, zawodnicy walczą o atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Diablo.

Mamy nadzieję, że uda się odnieść pierwszy sukces związany z FIFA17 na krajowym podwórku. Życzymy naszym zawodnikom powodzenia w dzisiejszych meczach.  Już niebawem wiele nowości związanych z naszą organizacją, zapraszamy do śledzenia naszego drużynowego facebooka.

Komentarze