W oczekiwaniu na nowy sezon – Kamil ‚Riptorek’ Soszyński odpowiada!

25yG8VW

Dziś postanowiliśmy przeprowadzić krótki wywiad z Kamilem ‚Riptorek’ Soszyńskim. Kamil niemal od roku reprezentuje barwy ALSEN-Team. Do jego najważniejszych osiągnięć należą m.in. mistrzostwo Polski z roku 2014, a także wicemistrzostwo drugiego sezonu PlayStation League.

1. Cześć Kamil! Zacznijmy może od pytania dotyczącego kończącego się sezonu FIFA 17. Czy jesteś zadowolony ze swojej postawy w tymże sezonie?

Siemanko, obecny sezon był dla mnie zdecydowanie udany, na dobre zadomowiłem się w „topce” Polski, dzięki dobrym występom podpisałem umowę z ALSEN-Team i przede wszystkim uważam to za największy sukces tego sezonu.

2. Myślisz, że byłeś w stanie ugrać coś więcej?

Najbardziej żałuję mistrzostw Polski, w których pechowo przegrałem z Wirtuozem i przede wszystkim te karne… ehh no cóż, ale jestem pewien że zaprocentuje to w przyszłości, bo doświadczenia nie da się kupić ani wyćwiczyć.

3. Jak oceniasz aktualną drużynę FIFA w ALSEN-Team? Widziałbyś kogoś dodatkowego w składzie?

Nasza drużyna na polskiej scenie jest zdecydowanie najlepsza i najbardziej zgrana, a na drugą część pytania odpowiem jednym słowem – nie

uid_f2eb90910600855dfa24d73e4093724b1490488683640_width_620_play_0_pos_0_gs_0_height_349Fot. Rafał ‚Wirtuoz’ Janowski vs Kamil ‚Riptorek’ Soszyński podczas mistrzostw Polski Ultimate Team FIFA 17.

4. Na ostatniej prostej FIFY 17 udaje Ci się wykręcać całkiem niezłe wyniki w PlayStation League, czy sądzisz, że jesteś w stanie wygrać?

Większość osób już odpuściło grę w 17 i skupia się na 18 przez co wyniki moga wydawać się trochę randomowe, ale myślę, że na koniec idealnie się wstrzeliłem z formą i jestem w stanie powalczyć o 1 miejsce.

5. Wypalenie sezonem daje o sobie znać? Jak wiadomo jest on w tym roku dość dynamiczny.

Jak najbardziej, nigdy w życiu nie rozegrałem tyle meczy w jedną edycje fify, w tą było ich blisko 2000, gdzie w poprzednie 600-700 meczów to było absolutne maximum i już z niecierpliwością czekam na 18.

6. Należysz do ludzi, którzy zniecierpliwieni wyczekują nowej edycji gry, czy raczej podchodzisz do tego w nieco stonowany sposób?

Zdecydowanie do tych pierwszych, z każdym rokiem pod koniec września mój pad aż się pali, w tym roku nie jest inaczej i nie mogę doczekać się pierwszych wylewów w „Czempionsie”.

riptorek300Fot. Kamil ‚Riptorek’ Soszyński

7. A jakie masz oczekiwania względem siebie w FIFA 18?

Przede wszystkim poprawić wynik z mistrzostw Polski w 17 i takim celem jak i marzeniem jest wystąpienie na Regionalsach.

8. Jak idzie współpraca na linii Riptorek – ALSEN-Team?

Jak najbardziej na plus, ze strony organizacji nigdy nie mogłem narzekać na jakieś zaniedbania, a chłopaki robią po prostu kawał dobrej roboty i starają się żeby było coraz lepiej.

legia_milosz_riptorekFot. Riptorek oraz Miłosz ‚milosz93’ Bogdanowski podczas Lay’s Gaming Legia Community Cup.

9. Miałeś jakieś oferty z klubów piłkarskich podczas pobytu w drużynie Grzegorza ‚Snavi’ Lewandowskiego?

Nie, pojawiły się pewne pomysły o których słyszałem, ale z tego co wiem gineły w zarodku, nigdy mnie to jakoś zbytnio nie obchodziło, ponieważ mam ważny kontrakt z ALSEN i zamierzam go przynajmniej wypełnić.

10. Dotarliśmy do finiszu naszego wywiadu. Dziękuję Ci za poświęcony mi czas. Na zakończenie, jeśli oczywiście wyrażasz taką chęć, możesz kogoś pozdrowić.

Również dziękuję za wywiad, z chęcią skorzystam ze swoich „5 minut” i pozdrowię oczywiście rodziców, moją dziewczynę, całą załogę ALSEN-Team z naszą ulubioną drużyną FIFA na czele, wszystkich ziomeczków i mój ulubiony dzik gejming ❤

Komentarze