Turniej kwalifikacyjny Logitech Challenge

logitech

Dawno nie pisaliśmy nic o zawodnikach z dywizji Hearthstone. Wczoraj Jakub „Zavada” Zawada walczył w turnieju Logitech Challenge 2.  Stawką był awans do wielkiego finału oraz sprzęt dla graczy.  Nasz gracz poradził sobie bardzo dobrze wygrywając większość spotkań.

W turnieju kwalifikacyjnym udział wzięło 39 zawodników trzy zwycięstwa dawały awans do kolejnej rundy. System rozgrywek obowiązujący w turnieju to Best of 5. W pierwszej rundzie większość zawodników otrzymała wolny los, Jakub musiał zmierzyć się z Kosssaa, pojedynek udało się wygrać i uzyskać awans do kolejnej rundy. W rundzie numer dwa padł szybki wynik 3:0 pokonany został Pedrodilgur. W trzeciej rundzie Zavada okazał się lepszy od Jellycrusher wygrywając  3:1. W czwartej rundzie nasz zawodnik nie dał szans Szejkesowi wygrywając 3:0. To zwycięstwo pozwoliło na awans do najlepszej czwórki turnieju kwalifikacyjnego. W walce o finał Zavada okazał się minimalnie lepszy od DossPierRoll  wygrywając 3:2. W finale poszło Jakubowi znacznie gorzej, przegrał z Grzezio 3:0 zajmując ostatecznie drugie miejsce w turnieju kwalifikacyjnym.

Gratulujemy wysokiego miejsca oraz awansu do wielkiego finału turnieju.  Finały zaplanowano na 23 stycznia  potrwają do 27 tego samego miesiąca. Mamy nadzieję na podtrzymanie dobrej formy naszego zawodnika.

 

Komentarze