Turniej Goodbye FIFA 16 trwa

txuu4ad

Dziś swoją oficjalną premierę ma demo FIFA 17, na którą wielu fanów czekało od dłuższego czasu. Aktualnie trwa jeszcze sezon poprzedniej części najpopularniejszej gry sportowej EA Sports.  Na portalu allplay.pl rozgrywany jest turniej „Goodbye” FIFA 16 o którym pisaliśmy wcześniej.  Zakończona została faza grupowa, za nami również pierwsze spotkania fazy pucharowej.

Wszyscy zawodnicy ALSEN-Team awansowali ze swoich grup. Każdy z naszych reprezentantów wygrał swoją grupę awansując do dalszej fazy turnieju.  Szczęścia w losowaniu par nie miał menager naszej drużyny FIFA Grzegorz „Snavi” Lewandowski. Trafił na byłego naszego reprezentanta Marcina „mRN” Sczes. Po dwóch spotkaniach lepszy okazał się mRN i to on awansował dalej.  Pozostała trójka naszych zawodników bez problemu przeszła przez pierwszą rundę fazy pucharowej.

W drugiej rundzie fazy pucharowej Bartosz „bejott” Jakubowski okazał się lepszy od xBartus17.  Łukasz „Lukster” Kamiński po wyrównanych meczach pokonał seVena , a Michał „sroka” Srokosz zwyciężył z cincin27. Tym samym nasi zawodnicy znaleźli się w najlepszej czwórce turnieju.  Na dziś zaplanowano kolejne pojedynki. Bartosz zmierzy się z mRN natomiast Łukasz powalczy z Michałem.

Dobre wyniki na koniec sezonu FIFA 16 napawają optymizmem, przed premierą najnowszej części tytułu. Nie możemy doczekać się nowych wyzwań związanych z wirtualnymi boiskami FIFA 17. Mamy nadzieję na kolejne sukcesy, niezawodnego składu ALSEN-Team FIFA. Powodzenia!

Komentarze