Turniej FIFA 16 od ALSEN i ALSEN-Team*

alsenfifa16
Do najważniejszej imprezy esportowej roku, pozostał niecały miesiąc. Oczywiście mamy na myśli Intel Extreme Masters w katowickim spodku. Na wspomnianych finałach nie zabraknie sponsora tytularnego naszej organizacji firmy ALSEN.pl. Oprócz dużego stoiska, przygotowaliśmy dla was wspólnie małą niespodziankę. Aby już teraz poczuć emocje związane z rywalizacją, ogłaszamy turniej FIFA 16 na platformie PC. Turniej zostanie przeprowadzony na platformie turniejowej allplay.pl w dniu 20.02.2016. Zapisy do turnieju rozpoczną się w piątek(19.02.2016) o godzinie 18:00 i zakończą się w sobotę(20.02.2016) o godzinie 18:00. Start turnieju zaplanowany jest na godzinę 19:00. Co będzie można wygrać w naszym turnieju? Zapraszamy do dalszej części newsa. 

Przygotowaliśmy dla was 64 slotów turniejowych, turniej odbędzie się w klasycznym trybie rozgrywki. System rozgrywek to BO1. Finał turnieju natomiast w systemie BO3.

Rywalizacja na wirtualnych boiskach, będzie toczyła się o atrakcyjne nagrody. Za pierwsze miejsce w wasze ręce trafi jednodniowy bilet wstępu na IEM Katowice. Jednak to jeszcze nie koniec, dodatkowo wygrany otrzyma slot na turniej niedzielny, który odbędzie się na stoisku ALSEN podczas katowickich finałów. Myśleliście że to już koniec? Na koniec dodamy jeszcze upominek o wartości 200 zł. Nagroda będzie czekała na zwycięzcę na stoisku.

Zachęcamy do wzięcia udziału w turnieju i zaprezentowania swoich umiejętności. Przypominamy, że jest to rozgrzewka przed IEM już teraz serdecznie zapraszamy was do Katowic, postaramy się o wiele atrakcji na naszym stoisku, musicie nas odwiedzić.

*AKTUALIZACJA :
Zapisy do turnieju znajdują się NA TEJ STRONIE.

 

Komentarze