Trzecia kolejka PlayStation League zakończona

2BdHJhD

Trzecia kolejka PlayStation League już się zakończyła, czas więc na małe podsumowanie. Powoli klaruje się sytuacja w ligowej tabeli, na stanowisku lidera z kompletem zwycięstw zasiada Miłosz „milosz93″ Bogdanowski.  Kamil „Riptorek” Soszyński z 10 punktami na koncie znajduje się tuż za podium, jednak ma dwa zaległe mecze. Na piątej pozycji ze stratą 5 punktów do wicelidera Piotra „Anon1m” Jakubowskiego sklasyfikowany jest Bartosz „bejott” Jakubowski.

Wczoraj, największe emocje budziły pojedynki Miłosza z reprezentantem Legii Warszawa, Michałem „sroka” Srokoszem. Rywal, mimo, że nie pokazuje tego punktacja, ciągle jest bardzo groźny i może wygrywać praktycznie z każdym, co prawie udało mu się również w meczu z naszym zawodnikiem.

Pierwsza odsłona spotkania rozpoczynającego dwumecz była bardzo wyrównana, obaj gracze bali się zaryzykować i grali samozachowawczo. W drugich 45 minutach zarysowywała się przewaga Miłosza „milosz93” Bogdanowskiego, jednak to sroka pod koniec miał kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki, ale wszystkie marnował. W doliczonym czasie gry Miłoszowi udało się urwać spod własnego pola karnego, bardzo szybko przemieścił się pod bramkę Michała Srokosza, pięknym dryblingiem oszukał w polu karnym defensywę i strzałem technicznym objął prowadzenie, które ostatecznie dało mu 3 punkty.

Drugi mecz tej pary rozpoczął się bardzo podobnie, jednak już w 30 minucie po rzucie rożnym reprezentant ALSEN-Team otworzył wynik spotkania po kombinacyjnie rozegranym rzucie rożnym. Do końca pierwszej połowy Miłosz mądrze przetrzymywał piłkę, kontrolując przebieg gry. W 50 min. po raz kolejny zaskoczył przeciwnika, tym razem niestandardowym rozegraniem rzutu wolnego. Milosz93 wrzucił piłkę na piąty metr a jego zawodnik wyskoczył najwyżej, umieszczając głową piłkę w siatce. Już w kolejnej akcji strzelił następną bramkę, która jeszcze bardziej uwidaczniała jego przewagę. Od 60 minuty sroka odzyskał wyraźnie wiarę w siebie i udało mu się zdobyć swojego pierwszego gola. Michał poszedł za ciosem i w 80 minucie ponownie zmniejszył straty. Wynik stał się dla naszego zawodnika bardzo niebezpieczny, ale ostatecznie udało mu się pod koniec przypieczętować zwycięstwo bramką na 4:2. Tym samym znów na konto Mistrza Polski trafia komplet punktów!

Bartosz „bejott” Jakubowski – Michał „Michal-22PL” Albanowicz, to kolejna para, która rozgrywała tego dnia swoje mecze. W obu pojedynkach dominował bejott, jednak w pierwszym z nich (jak poprzednio) wyraźnie zabrakło mu wykończenia i nieco szczęścia. Michał Albanowicz wykorzystał bezlitośnie nieskuteczność piłkarzy Bartka i ostatecznie udało mu się wygrać 2:1. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, jednak najważniejsza jest bramkowa statystyka, a w tym przypadku lepszy okazał się Michal-22PL.

Druga odsłona ponownie przyniosła bardzo dobrą grę Bartosza „bejotta” Jakubowskiego, jednak tym razem rozprawił się ze swoim rywalem jak należy. Wysokie zwycięstwo 6:1 mówi samo za siebie. Nasz reprezentant ten mecz miał pod całkowitą kontrolą i nie pozwolił tym razem na zbyt wiele Mistrzowi Polski FIFA 10.

Mecze Kamila „Riptorek” Soszyńskiego z Rafałem „Wirtuoz” Janowskim zostały przełożone z powodu nieobecności tego drugiego, na razie nie ma ustalonego terminu ich rozegrania.

Czwarta seria spotkań zapowiada się zdecydowanie bardziej emocjonująco niż wszystkie poprzednie. Dojdzie do dwóch bardzo ważnych pojedynków, które mogą mieć duży wpływ na końcowy wygląd tabeli. Bartosz „bejott” Jakubowski zmierzy się z doświadczonym Piotrem „Anon1m” Jakubowskim. Aktualny lider Miłosz „milosz93” Bogdanowski, będzie starał się utrzymać zwycięską serię, jednak o jej przerwanie powalczy jego kolega z ALSEN-Team Kamil „Riptorek” Soszyński. Te oraz wszystkie pozostałe mecze rozegrają się w środę o godz. 20:00.