Team

Zarząd

To dzięki Zarządowi nasza drużyna może cieszyć się taką renomą na polskiej scenie. Każdy z członków Zarządu stara się, aby ALSEN Team prosperował jak najlepiej i był czołową polską organizacją. To dzięki niemu możecie m.in. ujrzeć naszych zawodników na wszlkiego rodzaju imprezach offline.

Pracownicy

Zespół doświadczonych, ale i młodych, utalentowanych osób, które odpowiadają za treści pojawiające się na naszej stronie. Postawiliśmy na mieszankę doświadczenia i młodości, jednak wszyscy członkowi posiadają umiejętności pisarskie, które stale udoskonalają.

Counter-Strike: Global Offensive

Drużyna zaprawiona w bojach na polskiej scenie Counter-Strike GO. Krajowe doświadczenie stara się przenieść na rywalizację w Europie. Zespół wielokrotnie nagradzany podczas turniejów internetowych jak i lanowych wyzwań. Krok po kroku stara się osiągnąć coraz wyższy poziom umiejętności.

FIFA

Drużyna FIFA składa się z bardzo utalentowanych, ale i młodych zawodników. Mają oni już za sobą występy w wielu największych polskich, jak i europejskich turniejach. Osiągają bardzo dobre wyniki zarówno w rozgrywkach internetowych, jak i lanowych czego dowodem są między innymi tytuły Mistrza Polski, czy też wielokrotne zwycięstwa w turniejach online.

Hearthstone

Drużyna Hearthstone młody zespół głodny sukcesu, profesjonalną grę zawodników możecie podziwiać w specjalnie przygotowanych transmisjach. Gracze rywalizują zarówno na krajowej jak i europejskiej scenie. Wielokrotnie sięgając po najwyższe miejsca podczas imprez lanowych.