Team

Zarząd

To dzięki Zarządowi nasza drużyna może cieszyć się taką renomą na polskiej scenie. Każdy z członków Zarządu stara się, aby ALSEN Team prosperował jak najlepiej i był czołową polską organizacją. To dzięki niemu możecie m.in. ujrzeć naszych zawodników na wszlkiego rodzaju imprezach offline.

Pracownicy

Zespół doświadczonych, ale i młodych, utalentowanych osób, które odpowiadają za treści pojawiające się na naszej stronie. Postawiliśmy na mieszankę doświadczenia i młodości, jednak wszyscy członkowi posiadają umiejętności pisarskie, które stale udoskonalają.

Counter-Strike: Global Offensive

Drużyna zaprawiona w bojach na polskiej scenie Counter-Strike GO. Krajowe doświadczenie stara się przenieść na rywalizację w Europie. Zespół wielokrotnie nagradzany podczas turniejów internetowych jak i lanowych wyzwań. Krok po kroku stara się osiągnąć coraz wyższy poziom umiejętności.

FIFA

Drużyna FIFA składa się z bardzo utalentowanych, ale i młodych zawodników. Mają oni już za sobą występy w wielu największych polskich, jak i europejskich turniejach. Osiągają bardzo dobre wyniki zarówno w rozgrywkach internetowych, jak i lanowych czego dowodem są między innymi tytuły Mistrza Polski, czy też wielokrotne zwycięstwa w turniejach online.

Hearthstone

Drużyna Hearthstone młody zespół głodny sukcesu, profesjonalną grę zawodników możecie podziwiać w specjalnie przygotowanych transmisjach. Gracze rywalizują zarówno na krajowej jak i europejskiej scenie. Wielokrotnie sięgając po najwyższe miejsca podczas imprez lanowych.


Warning: Illegal string offset 'headers' in /wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 579

Fatal error: Uncaught Error: Cannot use string offset as an array in /wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:579 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(309): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #1 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #2 /wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #3 /wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #4 /wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [internal function]: shutdown_action_hook() #8 {main} thrown in /wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 579