sroka wygrywa be quiet Open Cup

do newsaSezon nowej odsłony popularnej serii FIFA startuje z duża ilością ciekawych rozgrywek. Portal euroarena zdecydował się zorganizować turniej o nazwie be Quiet na konsoli XBOX. W zmaganiach wziął udział Michał „sroka” Srokosz , który już od początku sezonu wykazuje dużą aktywność.

Pierwsza runda była dla Michała tylko formalnością, pewne zwycięstwo 4:1 nad Vifoniusz pozwoliło awansować dalej. W kolejnych dwóch rundach nasz zawodnik zanotował minimalne zwycięstwa jednak pozwoliły one na awans do półfinału rozgrywek.

W meczu o awans do finału sroka pokonał rywala Afri97 4:1 i zameldował się w finale turnieju. Po zaciętym pojedynku nasz reprezentant wygrał 2:1 z TakingOstrich65 i zajął pierwsze miejsce w rozgrywkach.

Klasyfikacja końcowa:

Złoty_medal– Michał „sroka” Srokosz

Srebrny_medal– TakingOstrich65

medal-brazowy– Afri97 / fcNurek

Poniżej kilka słów naszego reprezentanta:

W ostatnim turnieju na portalu EuroArena.eu – platforma Xbox One udział wzięło około 30 zawodników. Turniej przebiegł bardzo szybko i cieszę się, że udało mi się go wygrać. Poziom turnieju stał na dobrym poziomie. Liczę na więcej podobnych turniejów.

Cieszymy się z dobrego rezultatu Michała i mamy nadzieję, że jest to dopiero początek sukcesów w nadchodzącym sezonie FIFA 16.