sroka i mRN na podium podczas Pro-Gaming Cup

Wczorajszego dnia zakończyła się kolejna edycja turnieju Pro-Gaming Cup odbywającego się we Włocławskiej Galerii Handlowej Wzorcownia. W turnieju udział wzięło aż pięciu naszych reprezentantów FIFA 15 na platformie PC, jednak tylko dwóch znalazło się na podium. Faza grupowa nie sprawiła problemu i wszyscy nasi zawodnicy awansowali dalej.

Ćwierćfinały były miejscem, gdzie wszyscy odwiedzający mieli okazję na własne oczy zobaczyć bratobójcze pojedynki naszych reprezentantów. Marcin „bucu.exe” Świech spotkał się z Bartoszem „bejott” Jakubowskim, a Michał „sroka” Srokosz musiał zmierzyć się z Łukaszem „Lukster” Kamińskim. Bez obawy o pojedynek z którymś ze swoich drużynowych kolegów, po szybkim zwycięstwie do kolejnej fazy awansował Marcin „mRN” Sczes. Niebawem dołączył do niego także sroka wraz z bucu.exe.

Niestety w półfinale nasi reprezentanci dalej musieli toczyć pojedynki między sobą. Michał „sroka” Srokosz tym razem spotkał się z Marcinem „bucu.exe” Świechem, gdzie Marcin musiał uznać wyższość swojego kolegi i oddać mu miejsce w wielkim finale.

Na Michała czekał już zwycięzca pojedynku przeciwko Marcinowi „mRN” Sczes – Bartosz „Bartas” Tritt. Niestety nasz reprezentant przez całą rozgrywkę nie był w stanie trafić byłemu mistrzowi świata ani jednej piłki w światło bramki, kończąc spotkanie 0:2 (0:2 , 0:1).

Klasyfikacja końcowa turnieju wygląda następująco:
1. miejsce: Bartosz „Bartas” Tritt
2. miejsce: Michał „sroka” Srokosz
3. miejsce: Marcin „mRN” Sczes

Można więc zauważyć, że to bratobójcze pojedynki wyeliminowały większość naszych reprezentantów. Gdyby nie ten fakt, to kto wie, może całe podium turnieju należałoby właśnie do ALSEN-Team?
Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy bez względu na zajęte miejsce.

Komentarze