Sponsorzy

Sponsor
tytularny

www.alsen.pl

Sieć Alsen powstała w 2003 roku. Obecnie w sieci zrzeszonych jest 390 salonów komputerowych na terenie całego kraju. To sprawia, że jesteśmy największą siecią partnerską branży komputerowej w Polsce.Jesteśmy kapitałowo powiązani z największym dystrybutorem sprzętu komputerowego w Europie Środkowo- Wschodniej firmą Ab S.A. Co z kolei ma ogromy wpływ na szerokość oraz atrakcyjność naszej oferty.Salony sieci ALSEN znajdują się praktycznie we wszystkich miastach w kraju, dzięki temu skutecznie docieramy do klientów końcowych i instytucjonalnych. Każdy z naszych salonów to APS – Autoryzowany Punkt Sprzedaży i Autoryzowany Punkt Serwisowy komputerów PC ALSEN, których jesteśmy producentem.

Pozostali
sponsorzy

logo-trust-gaming
www.trust.com
 
Trust Gaming jest marką Trust International B.V. i oferuje akcesoria dla graczy PC, konsoli i gier mobilnych. Rozumiemy, że akcesoria do gier to konieczność budowania mistrzów gier. Dlatego mamy zróżnicowaną grupę specjalistów i bliskie stosunki z różnymi profesjonalistami, aby pomóc młodzieży osiągnąć pełen potencjał gier.

Partnerzy

www.kinguin.net

Misją Kinguina jest dostarczanie zarówno sprzedającym jak i kupującym z całego świata możliwości handlu grami komputerowymi w najniższych cenach za pomocą innowacyjnej platformy. W ciągu, zaledwie kilku lat działalności Kinguin stał się największą alternatywą dla takich platform jak Steam, Origin czy Battle.net z ponad 2 mln rzeszą zadowolonych klientów. Chcąc zapewnić maksymalne zadowolenie naszych klientów wprowadziliśmy Program Ochrony Kupujących (Kinguin BuyerProtection), który daje klientowi możliwość otrzymania zwrotu gotówki w przypadku jakichkolwiek problemów przez 30 dni. Dzięki działającemu 24/h zespołowi obsługi klienta reagującym na każde zapytanie klienta za pomocą Livechat zasłużyliśmy na zaufanie graczy.

www.1shot1kill.pl

1. Najlepsze pingi w Polsce i w Europie.
Serwery hostujemy w Warszawie i we Frankfurcie, czyli punktach styku operatorów telekomunkacyjnch. Na stronie 1shot1kill.pl możecie sprawdzić realy ping do naszych serwerów.2. Jakość przede wszystkim.
Zamiast walczyć o klienta ceną staramy się utrzymać wysoką jakość usług (stabilne FPS i tickrate). Potwierdza to lista naszych partnerów, wśród których znajdziecie m.in. wszystkie liczące się w Polsce ligi e-sportowe: ESL, CSGames, allplay oraz liczne drużyny sportów elektronicznych.3. Bezpłatne testy przez 2 dni.
Jeśli chcecie przetestować serwer wystarczy go zamówić i poprosić o aktywację przez GG, FB lub Helpdesk.

hyperxgaming.com/

HyperX to filia Kingston Technology. HyperX oferuje produkty gwarantujące najwyższą wydajność. W portfolio marki znajdują się szybkie pamięci DDR3, dyski SSD, przenośne pamięci USB Flash oraz słuchawki. Urządzenia sygnowane logo HyperX to rozwiązania opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – amatorach overclockingu, entuzjastach gamingu i osobach nie uznających kompromisów jeśli chodzi o wydajność. Produkty HyperX są znane na całym świecie dzięki wysokiej jakości, wydajności i innowacyjności. Marka HyperX jest zaangażowana w świat e-sportów i sponsoruje ponad 20 zespołów z całego świata. Jest także głównym sponsorem Intel Extreme Masters. Stoiska HyperX można znaleźć na wielu imprezach branżowych, m.in. Intel Extreme Masters, Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom i PAX.