Sezon FIFA 17 zakończony!

alsen-sezon-fifa17-zakonczony

Po rozgrywkach PlayStation League końca dobiegł sezon FIFA 17. Tym samym nasi zawodnicy powoli wdrażają się w nową odsłonę popularnego symulatora piłki nożnej. Postanowiliśmy z racji tego przygotować artykuł podsumowujący poprzedni sezon w ich wykonaniu.

Także w sezonie 2016/17 naszym zawodnikom udało się zwyciężyć w wielu prestiżowych turniejach. To właśnie nasza drużyna po raz kolejny zdominowała krajowe rozgrywki. Największym sukcesem jest zdecydowanie zdobycie mistrzostwa Polski. Ta sztuka udała się Miłoszowi ‚milosz93’ Bogdanowskiemu, aktualnemu reprezentantowi Legia Warszawa eSports. Miłosz popisał się również w PlayStation League. Zdominował on dwa pierwsze sezony, dwukrotnie zwyciężając, dzięki czemu zgarniał cenne nagrody.


 

Odnosząc się do Legii Warszawa, warto wspomnieć o sukcesie Bartosza ‚bejott’ Jakubowskiego, który najpierw zakwalifikował się na turniej Lay’s Gaming Legia Community Cup, by następnie odprawić wszystkich rywali z kwitkiem.

maxresdefault


 

Końcówka sezonu przyniosła niespodziewany zwrot w drużynie Snavi’ego. W miejsce odchodzącego Miłosza, do składu wszedł zawodnik, który z ALSEN-Team miał wcześniej wiele wspólnego, mianowicie Marcin ‚mRN’ Sczes. Marcin na zakończenie sezonu zwyciężył w trzecim sezonie PlayStation League, pokonując w finale Kamila ‚Riptorek’ Soszyńskiego.

mrn


 

Warto wspomnieć, że do tej pory w tej prestiżowej lidze kwalifikację uzyskiwał zawsze każdy z reprezentantów naszej organizacji. Niestety uległo to zmianie, w sezonie czwartym nie zaprezentuje się bejott, któremu zabrakło niewiele do utrzymania się w lidze.

legia_milosz_riptorek (1)


 

Oczywiście poza wyżej wymienionymi sukcesami nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na podiach innych turniejów offline, a także europejskich turniejów online, m. in. Gfinity. Wkraczamy w nowy sezon jak zwykle, z dużą dozą optymizmu i liczymy, że i tym razem chłopakom uda się zawojować Polską scenę.

Komentarze