Riptorek liderem po 16 kolejkach PlayStation League

mzn7RrY

Dobiegły końca kolejne potyczki naszych zawodników. W tym tygodniu najlepiej spośród reprezentantów ALSEN-Team poradził sobie Kamil ‚Riptorek’ Soszyński, któremu udało się dwukrotnie pokonać Jakuba ‚mrowinho97’ Mrowickiego! Swoje spotkania rozgrywał również z Damianem ‚damie’ Augustyniakiem. Sprawdźcie jak poszło pozostałym bejott’owi oraz mRN’owi.

Bartosz ‚bejott‚ Jakubowski w niedzielę przystąpił do spotkań z reprezentantem Legia Warszawa eSports, Miłoszem ‚milosz93’ Bogdanowskim. W ostatnich występach Bartka wyraźnie czegoś zabrakło, co poskutkowało stratą dość dużej ilości punktów. Pojedynki z Miłoszem nigdy nie należą do najłatwiejszych, co z pewnością nie dodawało naszemu zawodnikowi optymizmu. Przechodząc do samych meczów. W pierwszym z nich bejott niestety musiał uznać wyższość przeciwnika, ulegając mu 0:2. Kolejne spotkanie miało bardziej wyrównany przebieg, o czym świadczy wynik 1:1. Na podbudowanie po spotkaniach z Miłoszem bejott grał w środę z Revokk95, który przed pojedynkiem zajmował ostatnią pozycję w tabeli. Bartosz tym razem się nie pomylił i pewnie zgarnął na swoje konto komplet punktów, może się to okazać kluczowe w walce o awans do dalszego etapu. Wyniki spotkań z Revokk’iem, to 2:0 oraz 2:1.

Również z tym samym przeciwnikiem przyszło się zmierzyć Marcinowi ‚mRN’ Sczesowi. Jak nie trudno się domyślić, Marcin był wyraźnym faworytem w tym starciu. Do tej pory Revokk zaliczył 3 zwycięstwa oraz 2 remisy, pozostałe 9 spotkań przegrał. Po meczach z Marcinem, do tej ostatniej statystyki należy dopisać kolejne dwie porażki, bowiem mRN wygrał oba spotkania takim samym stosunkiem bramek, jak wcześniej bejott, czyli 2:0 oraz 2:1. W środę Marcin mierzył się natomiast z rywalem z dużo wyższej półki, mianowicie Rafałem ‚Wirtuoz’ Janowskim. Wtedy niestety to Wirtuoz pokazał się w nieco lepszym świetle. Mimo tego, że oba mecze zakończyły się bardzo bliskimi wynikami, to właśnie Rafał wyszedł z tego dwumeczu dużo korzystniej, jedno spotkanie remisując 1:1, a drugie wygrywając minimalnie 1:0, wzbogacając tym samym swoje konto o 4 punkty.

Kamil ‚Riptorek’ Soszyński nie zwalnia tempa! Kamil prezentuje przez cały sezon bardzo stabilną, wysoką formę, co zaowocowało korzystnymi wynikami w lidze. Po ostatniej kolejce na konto Riptorka wpadł kolejny komplet punktów, tym razem grał on z Jakubem ‚mrowinho97’ Mrowickim. Pewnymi zwycięstwami 2:0 oraz 3:1 z reprezentantem SLAVGENT.esports, umocnił swoją pozycję w tabeli. W kolejnym kluczowym pojedynku, który został rozegrany w środę Kamil podejmował Damiana ‚damie’ Augustyniaka. Spotkania z Damianem były zdecydowanie jednymi z kluczowych z perspektywy całego sezonu. O ile pierwszy pojedynek z damie’m był wyrównany i zakończył się remisem 1:1, o tyle w drugiej odsłonie wyraźnie lepiej spisał się przeciwnik Riptorka, w rezultacie czego zwyciężył 3:1, zatrzymując tym samym piękną serię naszego zawodnika. Mimo porażki w dalszym ciągu Kamil prowadzi w ligowej tabeli, na drugiej pozycji znajduje się właśnie ze stratą 3 pkt. damie.

 

Aktualna tabela:

qwee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne pojedynki naszych reprezentantów w PS League:

24.09.2017 / Niedziela – godz. 20:00/20:30

Kamil ‚Riptorek’ Soszyński vs Miłosz ‚milosz93’ Bogdanowski

Marcin ‚mRN’ Sczes vs Damianek100000

Bartosz ‚bejott’ Jakubowski vs  Michał ‚Michal-22PL’ Albanowicz

 

Komentarze