Pracowity tydzień

pracowity

W nadchodzącym tygodniu naszą męską drużynę  CS:GO czeka wiele pojedynków. Duża liczba lig oraz turniejów to doskonała okazja na poprawę zgrania drużyny. Aktualnie rywalizujemy zarówno w europejskich jak i polskich turniejach. ESEA oraz wyzwania od ESL właśnie się rozpoczęły a pod koniec bieżącego miesiąca start CEVO Main.

Ligą w której mamy najmniej szczęścia jest zdecydowanie ESEA Open. Na początek rozgrywek nie udało się przełożyć spotkania z niemiecką formacją TMA-eSport. ALSEN-Team rywalizowało podczas Pucharu Polski w czasie zaplanowanego spotkania w ESEA. Niestety musieliśmy oddać spotkanie bez walki. Drugi mecz udało się rozegrać bez żadnych przeszkód, jednak po wielorundowym boju. Wygraliśmy 28-24 z  węgierską formacją ERGOTiC MG. Wczoraj podejmowaliśmy duński zespół funky, mimo próby przełożenia spotkania nie udało się i mecz rozegrany został w niepełnym składzie co przyniosło drugą porażkę.  Już w środę czas na trzecie spotkanie z SkypLyfe.  Przeciwnik do tej pory zanotował 2 porażki.  Jest duża szansa na zwycięstwo oraz poprawę odległej pozycji w tabeli, aktualnie ALSEN-Team zajmuje 252 miejsce. Jednak do zakończenia rozgrywek pozostało jeszcze sporo spotkań dlatego spokojnie patrzymy w przyszłość.

esea

Drugim wyzwaniem w tym tygodniu będzie start w rozgrywkach GO4CS:GO od ESL. W polskim turnieju udział wezmą mniej znane krajowe drużyny. Start rozgrywek 9 lutego o godzinie 19:00. Ostatnie spotkania w turnieju kwalifikacyjnym wspominamy bardzo dobrze. Mamy nadzieję na kolejną szansę w finałach. Przypomnijmy pula nagród turnieju finałowego wynosi 2000 złotych. Wspomniane ESL organizuje, również duży turniej CS:GO 5on5 Open League Spring 2017 Europe. Wśród 611 drużyn zgłoszonych do rozgrywek nie mogło zabraknąć ALSEN-Team.  Nasza drużyna trafiła do grupy AX gdzie zagramy z siedmioma innymi polskim formacjami:

 

esl

 

Pierwsze spotkanie już jutro o godzinie 20:00 z drużyną NORMALNIE KLIKAMY SE. Do dalszej części turnieju awansują po 4 drużyny z każdej grupy. Mamy nadzieję na udany start rozgrywek w wykonaniu zespołu ALSEN-Team.

Pod koniec miesiąca rozpoczną się również rozgrywki CEVO Main do których udało nam się wywalczyć awans. Dobra postawa w turniejach organizowanych właśnie przez tą platformę zagwarantowała nam miejsce wśród  wielu doświadczonych ekip.

Najbliższy tydzień jak i cały miesiąc będzie niezwykle pracowity dla zawodników ALSEN-Team. Jednak duża ilość wyzwań pozwoli na podniesie poziomu naszej gry. Mamy nadzieję na dobrą postawę składu we wszystkich wymienionych rozgrywkach. Liczymy również na  wsparcie naszych fanów, informacje o nadchodzących meczach będą pojawiać się na naszych mediach społecznościowych bądźcie razem z nami!

 

Komentarze