PlayStation League: Zakończenie drugiego sezonu

1wyuRR5

Wczoraj odbyły się rozgrywki play-off trzeciego sezonu PlayStation League. Wśród uczestników tej fazy znalazło się dwóch zawodników ALSEN-Team.

Tego dnia swoje pierwsze mecze po powrocie do naszego zespołu zaliczył Marcin ‚mRN’ Sczes. Marcin zmagania rozpoczął od ćwierćfinałów, gdzie spotkał się z Michałem ‚Michal-22PL’ Albanowiczem. Pierwszy z przeciwników nie dał rady urwać naszemu zawodnikowi ani jednego meczu, a oba spotkania zakończyły się takimi samymi wynikami 3:2 na korzyść Marcina. Schody rozpoczęły się od półfinałów. Kolejnym graczem z jakim przyszło zmierzyć się mRN’owi, był Rafał ‚Wirtuoz’ Janowski. Tym razem starcie rozpoczęło się od porażki 1:2. Drugie spotkanie przebiegało dość wyrównanie. Wydawało się, że Marcin zakończy je w regulaminowym czasie gry, jednak Wirtuoz walczył do samego końca i w 89 minucie zdobył bramkę wyrównującą, co oznaczało dogrywkę. W doliczonych 30 minutach mimo kilku sytuacji nie padła żadna bramka. Spotkanie musiało zatem rozstrzygnąć się w konkursie rzutów karnych, podczas którego nie brakowało emocji. Ostatecznie to nasz zawodnik wyszedł z niego zwycięsko. O awans do finału zadecydować musiał zatem trzeci mecz. Rafał zdecydowanie lepiej rozpoczął finalną potyczkę. Trzy szybko strzelone bramki pozwoliły mu kontrolować przebieg wydarzeń na wirtualnej murawie. Marcin starał się nawiązać walkę z przeciwnikiem, ale zdołał strzelić tylko jednego gola i niestety musiał zadowolić się grą o trzecie miejsce z Damianem ‚damie’ Augustyniakiem, który wcześniej okazał się gorszy od Miłosza ‚milosz93′ Bogdanowskiego. To spotkanie, w odróżnieniu od poprzednich, rozgrywane było w formacie BO5. Damie okazał się w finalnym rozrachunku lepszy od naszego nowego nabytku i zwyciężył 3:2, co dało mu trzecią lokatę w drugim sezonie PlayStation League.

Kamil ‚Riptorek’ Soszyński zakończył niestety zmagania na ćwierćfinale, gdzie uległ naszemu niedawnemu reprezentantowi Miłoszowi Bogdanowskiemu. Do wyników 3:1 oraz 7:0 nie trzeba zbyt wiele dodawać. Miłosz zdecydowanie zdominował Kamila i zasłużenie awansował dalej. W finale pokonał pewnie Wirtuoza, 3:0 ; 2:0 ; 3:2, zwyciężając w PlayStation League drugi sezon z rzędu.

Niestety tym razem żaden z naszych reprezentantów nie zasiadł na podium ligi, lecz mamy także pozytywne wiadomości. W kolejnym sezonie zobaczymy ponownie trzech graczy ALSEN-Team! Do gry poza wyżej wymienioną dwójką przystąpi także Bartosz ‚bejott’ Jakubowski. Już niedługo poznamy wszystkich uczestników kolejnych rozgrywek.