PlayStation League: Riptorek wiceliderem po 8 kolejkach!

0ZoNh5R

Poznaliśmy wyniki 7 i 8 kolejki PlayStation League. Przed aktualnymi rozgrywkami Bartosz ‚bejott’ Jakubowski zagrał jeszcze zaległe spotkania z Rafałem ‚Wirtuoz’ Janowskim. Każdy z nich zapisał po 3 punkty na swoim koncie. Wczoraj Kamil ‚Riptorek’ Soszyński okazał się lepszy w pojedynkach z Bartoszem zgarniając 4 punkty. Swoich meczów z TheGameSimon’em nie rozegrał natomiast Marcin ‚mRN’ Sczes.

Zacznijmy więc od podsumowania kolejnych derbów. Kamil ‚Riptorek’ Soszyński podejmował wczoraj Bartosza ‚bejott’ Jakubowskiego. Przed dwumeczem, Bartosz w nieco żartobliwym tonie, wróżył Kamilowi tylko jeden punkt. Rzeczywistość okazała się niestety dla niego nieco inna. W pierwszym meczu już na samym początku, po sporym zamieszaniu w polu karnym, prowadzenie objął Riptorek i właśnie jednobramkowym prowadzeniem zakończyło się pierwsze 45 minut. W 60 minucie bejottowi udało się dojść do głosu i zdołał wyrównać, jednak kropkę nad „i” postawił w 84 minucie Kamil, zgarniając tym samym 3 punkty. W drugim meczu pierwszy na prowadzenie wyszedł Bartosz, który w drugiej części gry przeprowadzał raz po raz ataki na bramkę kolegi z drużyny. Dwa z nich okazały się skuteczne. Przy stanie 3:0 Kamil znalazł się pod ścianą, jednak postanowił wziąć się w garść. Dwie minuty po trzecim golu wysłał on sygnał ostrzegawczy, zdobywając bramkę kontaktową, a już po kolejnej, przeprowadzonej przez niego akcji, na tablicy wyników widniał wynik 3:2. Szczęście uśmiechnęło się do niego w 77 minucie, gdzie wykorzystał fatalny błąd obrońców bejott’a, doprowadzając do wyrównania. Losy tego meczu ważyły się do ostatnich minut, jednak nie ujrzeliśmy już więcej trafień po żadnej ze stron, w związku z czym reprezentanci ALSEN-Team tym razem podzielili się punktami.

Bejott oprócz środowych spotkań z Riptorkiem, rozegrał też dzień wcześniej zaległe mecze z Rafałem ‚Wirtuoz’ Janowskim. Jest to jak wiadomo kolejny przeciwnik z wyższej półki, jak na razie harmonogram rozgrywek Bartka nie rozpieszcza, ale w odróżnieniu od poprzednich sezonów, radzi on sobie z przeciwnikami z czołówki całkiem dobrze. Pierwsza potyczka z Wirtuozem nie ułożyła się jednak po myśli naszego zawodnika. Dwa szybko strzelone gole przez Rafała pozwoliły na zgarnięcie przez niego trzech punktów. Pomogła mu przy tym zdecydowanie nieskuteczność napastników Bartka. Wydaje się, że najbardziej sprawiedliwym wynikiem, zważając na sytuacje po obu stronach, byłby remis, jednak nie ma co gdybać. Drugi mecz bardzo różnił się od tego poprzedniego. Bejott w końcu znalazł sposób na przeciwnika, zaczął grać dużo bardziej agresywnie, co jak się później okazało, było zbawienne w skutkach. Reprezentant ALSEN-Team co prawda dość szybko zdobył prowadzenie, jednak Wirtuoz błyskawicznie ugasił radość po bramce. Później nastąpiło to, na co czekaliśmy. Rozwiązał się worek z bramkami, co najważniejsze piłka trzepotała jedynie w siatce bramki Wirtuoza i to aż trzykrotnie! Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem bejotta, który próbował jeszcze kilkukrotnie swoich szans w drugich czterdziestu pięciu minutach, jednak finalnie więcej trafień nie oglądaliśmy, w związku z czym wynik nie zmienił się. Pewne 4:1 z wymagającym przeciwnikiem, takiego bejotta chcemy oglądać jak najczęściej!

 

Aktualna tabela:

www

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne pojedynki naszych reprezentantów w PS League:

10.09.2017 / Niedziela – godz. 20:00/20:30

Kamil ‚Riptorek’ Soszyński vs Revokk95

Marcin ‚mRN’ Sczes vs Jakub ‚mrowinho97’ Mrowicki

Bartosz ‚bejott’ Jakubowski vs damianek100000

 

Spotkania zaległe:

Marcin ‚mRN’ Sczes vs The Game Simon

Komentarze