PlayStation League: Połowa trzeciego sezonu za nami

foYPUyc

Na półmetku rozgrywek trzeciego sezonu PlayStation League, sytuacja naszych zawodników nie wygląda za ciekawie. Trójka z ALSEN-Team plasuje się w miejscach od 5-7. Na razie najlepiej spisuje się Kamil ‚Riptorek’ Soszyński, który ma dwa zaległe spotkania do rozegrania i brakuje mu 5 punktów do objęcia fotela lidera. Sprawdźmy jak poszło naszej reprezentacji w poprzednich kolejkach.

Zacznijmy od pojedynku Marcina ‚mRN’ Sczesa z Damianem ‚damie’ Augustyniakiem. Marcinowi przydałyby się w tej sytuacji punkty, jednak przyszło zmierzyć mu się z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Mimo tego, że damie spisywał się ostatnimi czasy znakomicie, to musiał skapitulować w pierwszym spotkaniu z mRN’em. Wicemistrz Polski FIFA17 wygrał 1:0. W drugiej odsłonie działo się znacznie więcej, zobaczyliśmy aż 4 bramki i to strzelone po obu stronach. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, co jest również pozytywnym rezultatem i daje nadzieje na awans do fazy play-off mimo wcześniejszych wpadek.

Bartosz ‚bejott’ Jakubowski mierzył się w środę z reprezentantem SLAVGENT.esports, Jakubem ‚mrowinho97’ Mrowickim. Mrowinho przestał już być anonimowym zawodnikiem na naszej scenie. Kilkukrotnie podczas trwania tego sezonu pokazał pazur, urywając punkty bardzo wymagającym rywalom, m.in. Marcinowi Sczesowi, czy Miłoszowi Bogdanowskiemu. W tym przypadku nic nie zanosiło się na stratę punktów przez Bartosza. Pierwszy mecz odbywał się pod całkowitą kontrolą bejott’a, miał on mnóstwo okazji do zdobycia bramki, jednak bramkarz przeciwnika wyczyniał w bramce tego dnia cuda. W końcu w 62 minucie bejott zdobył bramkę otwierającą wynik spotkania. Mrowinho nie miał nic do powiedzenia aż do 75 minuty, kiedy to wykreował swoją pierwszą okazję do strzelenia gola i od razu ją wykorzystał doprowadzając do wyrównania. W 80 minucie przeciwnik Bartka udowodnił, że FIFA jest grą bardzo nieprzewidywalną i zdobył drugą bramkę w swojej drugiej akcji. Bejott rzucił się do ataku, jednak dwukrotnie piłka w wydawałoby się czystej sytuacji odbijała się kolejno od obrońcy, a następnie od napastnika naszego zawodnika. Jakub przeprowadził kolejną akcję na bramkę Bartka w konsekwencji czego sędzia zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego, po wślizgu jednego z obrońców. Mrowinho wykorzystał swoją szansę, zdobywając trzeciego gola. Pod koniec bejott’owi udało się zdobyć bramkę kontaktową, jednak na odrobienie wyniku było już za późno. W drugim spotkaniu również wiele się działo, jednak tym razem to przeciwnik dominował na boisku w rezultacie czego odniósł kolejne zwycięstwo, tym razem 3:1.

Kamil ‚Riptorek’ Soszyński swoje spotkania rozgrywał również z wymagającym przeciwnikiem, mianowicie Rafałem ‚Wirtuoz’ Janowskim. Mimo tego, ze Wirtuoz znajdował się w tabeli wyżej od naszego gracza, to byliśmy pewni, że może on w tym dwumeczu zdominować przeciwnika. Pierwszy pojedynek rozegrał się dość spokojnie, zawodnicy przez długi czas „badali” się na wzajem, w rezultacie czego mecz zakończył się remisem 1:1. Druga odsłona, to znakomita gra Riptorka, który wyraźnie górował nad Wirtuozem i ostatecznie zwyciężył 4:1!

 

Aktualna tabela:

qwq

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne pojedynki naszych reprezentantów w PS League:

17.09.2017 / Niedziela – godz. 20:00/20:30

Kamil ‚Riptorek’ Soszyński vs Jakub ‚mrowinho97’ Mrowicki

Marcin ‚mRN’ Sczes vs Revokk95

Bartosz ‚bejott’ Jakubowski vs Miłosz ‚milosz93’ Bogdanowski

 

Spotkania zaległe:

Kamil ‚Riptorek’ Soszyński vs Revokk95 (16.09.2017 godz. 22:30)

Marcin ‚mRN’ Sczes vs The Game Simon

The Game Simon vs Revokk95

Komentarze