PlayStation League: Podsumowanie 9 i 10 kolejki

2Hw0UjY

Kolejne spotkania PlayStation League za nami. Tym razem naszym reprezentantom przyszło się zmierzyć z wydawałoby się mniej wymagającymi przeciwnikami, niż do tej pory, jednak doszło do kilku zaskoczeń – i to nie małych. W niedzielę Marcin ‚mRN’ Sczes rozgrywał swoje mecze z zawodnikiem SLAVGENT.esports, czyli Jakubem ‚mrowinho97’ Mrowickim. Bartosz ‚bejott’ Jakubowski starł się z ligowym outsiderem damianek100000. Kamil ‚Riptorek’ Soszyński rozegra swoje pojedynki z Revok97 w innym terminie.

Przejdźmy do krótkiego podsumowania minionych kolejek. Rozpocznijmy od spotkań Marcina ‚mRN’ Sczesa. Jakub Mrowicki od początku sezonu mądrze wykorzystuje zmęczenie czołowych ligowców, którzy z zaciekawieniem wyczekują nowej odsłony FIFY i w odróżnieniu od pierwszego sezonu, tym razem punktuje swoich przeciwników raz po raz (do tej pory urwał punkty m.in. Miłoszowi Bogdanowskiemu oraz Michałowi Albanowiczowi). Inaczej nie było niestety w pojedynkach z mRN’em. Z pierwszej odsłony Jakub wyszedł zwycięsko, trafiając do bramki Marcina aż czterokrotnie, przy dwóch golach naszego zawodnika. W drugiej części dwumeczu pokazał on się ponownie z dobrej strony, ostatecznie remisując 1:1. Mrowinho mógł przypisać sobie tym samym bardzo cenne 4 punkty i jeśli utrzyma formę, to możemy nawet spodziewać się go w play-offach, czego oczywiście mu życzymy.

Kolejnym z reprezentacji ALSEN-Team, który rozgrywał wczoraj swoje spotkania był Bartosz ‚bejott’ Jakubowski. Wydawało się, że po dobrej grze w poprzednich kolejkach, tym razem na jego konto wpadnie pewne 6 oczek. Nic bardziej mylnego, również w tym przypadku doszło do swego rodzaju sensacji. Zawodnik, który od początku okupuje dolną część tabeli, czyli damianek100000 (nie umniejszając Damianowi) zdołał dwukrotnie zremisować z Bartkiem 2:2 oraz 3:3, co po raz kolejny pokazuje, że w tej lidze wszystko jest możliwe i tak na prawdę żadnego przeciwnika nie należy lekceważyć.

Zmęczenie sezonem daje się naszym zawodnikom wyraźnie we znaki. Szukają oni chwilowej odskoczni od wirtualnego symulatora piłki nożnej, co z pewnością odbija się na ich formie. Nie należy jednak nikogo w tej sytuacji usprawiedliwiać, czy dyskryminować, ale jednak wypada spojrzeć na końcówkę FIFY 17 z dużym przymrużeniem oka. W tej sytuacji jesteśmy ogromnie zaciekawieni początkiem nowej odsłony FIFY i tym co wtedy pokażą gracze ALSEN-Team.

 

Aktualna tabela:

qe

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne pojedynki naszych reprezentantów w PS League:

13.09.2017 / Środa – godz. 20:00/20:30

Kamil ‚Riptorek’ Soszyński vs Rafał ‚Wirtuoz’ Janowski

Marcin ‚mRN’ Sczes vs Damian ‚damie’ Augustyniak

Bartosz ‚bejott’ Jakubowski vs Jakub ‚mrowinho97’ Mrowicki

 

Spotkania zaległe:

Kamil ‚Riptorek’ Soszyński vs Revokk95

Marcin ‚mRN’ Sczes vs The Game Simon

The Game Simon vs Miłosz ‚milosz93’ Bogdanowski

Komentarze