Pierwsze pojedynki w ramach PlayStation League za nami

7SY2SJ3

W niedzielę dwunastu finalistów zainaugurowało rozgrywki w FIFA PlayStation League. Wśród nich o punkty walczyło trzech naszych reprezentantów Bartosz „bejott” Jakubowski, Miłosz „milosz93″ Bogdanowski oraz Kamil „Riptorek” Soszyński. Jak im poszło?

W dwóch kolejkach rozpoczynających ligę doszło do bratobójczego pojedynku, bejott mierzył się z Riptorkiem.  Pierwsze starcie było od samego początku bardzo wyrównane, o czym świadczy wynik 1:1. Drugie podejście naszych graczy wyglądało zgoła odmiennie. Kamil wyraźnie przejął inicjatywę i kontrolował przebieg gry przez pełne 90 minut. Ostatecznie wyszedł on z tego spotkania zwycięsko, pokonując bejotta 4:2.

Ostatnim zawodnikiem ALSEN-Team był Miłosz „milosz93” Bogdanowski, który grał z Gabrielem „gbrl” Nowakiem. W tym przypadku, co nie dziwi, od samego początku faworyzowany był Miłosz. Faworyt do zwycięstwa nie zawiódł swoich fanów, pierwszy mecz padł jego łupem, pewne zwycięstwo 4:1 sugerowało, że i starcie drugiej kolejki odbędzie się podobnie. Nic bardziej mylnego, gbrl zmienił nieco styl gry i postawił twarde warunki. Przeciwnik Miłosza do 80 minuty prowadził grę po zdobytej bramce i wydawało się, że po drugiej odsłonie trzy punkty powędrują właśnie na jego konto. Tym razem szczęście dopisało reprezentantowi ALSEN, jeden z piłkarzy gbrl’a został ukarany czerwoną kartką, co skrzętnie wykorzystał Mistrz Polski, zadając w ekspresowym tempie dwa ciosy, wygrywając tym samym 2:1.

Kolejne pojedynki naszych zawodników odbędą się już jutro. W trzeciej i czwartek kolejce dojdzie po raz kolejny do bardzo ciekawego pojedynku, Bartosz „bejott” Jakubowski zagra z podopiecznym Legii Warszawa, który jest aktualnym liderem ligi, mianowicie Michałem „sroka” Srokoszem.

Kamil „Riptorek” Soszyński zmierzy się z Damianem „natsu” Gajewskim, który przegrał oba spotkania ze sroką (0:1 ; 1:4), natomiast Miłosz „milosz93” Bogdanowski będzie walczył z byłym reprezentantem MaxFloPlaY, Maciejem „DominatoR” Zemanem.

Poniżej znajdziecie tabelę ligową wraz z aktualnymi wynikami.