Pamięć HyperX Savage DDR4

alsen-pamiec-hyperx-savage-ddr4

Poszukujesz wydajnej pamięci, która łączy w sobie niezawodność, szybkość i oryginalność? Specjalnie dla ciebie HyperX wprowadza na rynek Savage DDR4 pamięć dedykowaną dla procesorów Intela. Dzięki zastosowaniu Savage możliwe będzie renderowanie grafiki 3D oraz granie na najwyższym poziomie. Pamięć oferuje prędkość do 3000 MHz, ponadto jest zoptymalizowana pod kątem płyt głównych opartych na układach  firmy Intel serii 100 i X99. Jej przetaktowanie jest bardzo łatwe i nie wymaga ingerencji użytkownika w ustawienia timingnów w BIOS-ie. 

Pamięć HyperX Savage DDR4 jest dostępna jako pojedyncze moduły oraz  zestawy 2, 4 i 8 modułów o pojemności do 128 GB. Dzięki zasilaniu niskim napięciem 1,2 V lub 1,35 V charakteryzuje się niższym zużyciem energii niż pamięć DDR3. . Elegancki, asymetryczny radiator z aluminiowego odlewu ma niski pro l, więc zmieści się pod dużymi wentylatorami procesorów i oferuje udoskonalone rozpraszanie ciepła obniżając temperaturę systemu. Czarny radiator i dopasowana kolorystycznie płytka drukowana wykonane są z najwyższej jakości aluminium i wykończone diamentowym frezem.

savage

Jeśli cenisz sobie wydajność w połączeniu z niezawodnością sygnowaną marką HyperX, Savage jest właśnie dla ciebie. Producent daje na pamięć dożywotnią gwarancję oraz bezpłatną pomoc techniczną w razie jakichkolwiek problemów. Staw czoła rywalom – pewnie i w dobrym stylu dzięki HyperX Savage DDR4.

Komentarze