Ostatnie wyniki CS:GO w ESEA

2MV7UCA

Poza drużyną FIFA, pozytywne występy zalicza także nasz zespół CS:GO. Poniżej krótkie podsumowanie ostatnich rozgrywek, w których udział brali nasi zawodnicy.

ALSEN-Team zakończył rozgrywki zasadnicze w ligach ESEA. W ESEA Poland nasz zespół zajmuje aktualnie trzecią lokatę z bilansem 13-3. Oznacza to, że nasi zawodnicy zapewnili sobie awans do fazy pucharowej. W play-off jest o co walczyć, bowiem zwycięski team otrzyma zaproszenie na mistrzostwa Polski w następnym sezonie.

Jeżeli chodzi o ESEA Open – czyli ligę europejską, chłopaki spisują się również nieźle, ponieważ zajmują trzynastą pozycję z bilansem 14-2 i w fazie play-off będą walczyć o awans do ESEA Intermediate/Main. Start powyższych lig zaplanowano na 26 marca – podobnie jak w przypadku polskiego odpowiednika.

Nasz zespół z dnia na dzień zdobywa cenne doświadczenie i mamy nadzieję, że zaprocentuje to w przyszłych zawodach. Trzymamy więc kciuki za kolejne, dobre występy naszej reprezentacji CS:GO w zbliżających się rozgrywkach ligowych oraz na turniejach, w których będą brać udział.

 

 

Komentarze