Opening QPAD Cup dla Lukstera

openingcup-dla-lukstera

Kilka dni temu informowaliśmy was o starcie naszych zawodników w pierwszym turnieju organizowanym przez allplay.pl dla graczy FIFA 16. Nasi podopieczni startowali ze zmiennym szczęściem ostatecznie  w czołowej fazie turnieju znalazło się 3 zawodników z pod szyldu ALSEN-Team. Jak im poszło? Tego dowiecie się w dalszej części newsa.

W trzeciej rundzie drabinki playoff walczyli:

Łukasz „Lukster” Kamiński

Michał „sroka” Srokosz

Marcin „bucu.exe” Świech

Michał trafił na Riptorka, który pewnie pokonał naszego reprezentanta 2:0. Tym samym  popularny sroka pożegnał się z turniejem. Swoje pojedynki wygrali za to Łukasz oraz Marcin. Niestety los nie był dla nas zbyt łaskawy i już w kolejnej rundzie nasi zawodnicy stoczyli bratobójczy pojedynek. Minimalnie lepszy okazał się Łukasz i to on zapewnił sobie udział w finale  rozgrywek. Marcin walczył o 3 miejsce.

Niestety „TeLLe” okazał się zbyt mocny i bucu.exe przegrał spotkanie 2:0 ostatecznie zajmując 4 miejsce w turnieju. Lukster spisał się lepiej po zwycięstwie 2:0 nad Riptorkiem wygrał całe zawody.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Łukasz „Lukster” Kamiński
  2. Kamil „Riptorek” Soszyński
  3. Mariusz „TeLLe” Marciuniuk
  4. Michał „bucu.exe” Świech

Serdecznie gratulujemy Łukaszowi pierwszego miejsca w premierowym turnieju FIFA 16 od allplay. Mamy nadzieję, że jest to początek wielu sukcesów w nadchodzącym sezonie. Szkoda, że tym razem los nie był łaskawy dla pozostałych naszych reprezentantów, jednak cieszy fakt wysokiej aktywności całego składu FIFA.

 

Komentarze