Nowości FUT FIFA 17

fut fifa 17

FIfa 17 niesie ze sobą dużo nowości, których do tej pory nie widzieliśmy w grach z serii od EA Sports. Jednym z nich jest FUT Championship wyzwanie pozwalające powrócić grze na arenę esportową. Postaramy się przedstawić wam nadchodzące nowości trybu Ultimate Team, swoje zdanie na temat innowacji wyrazi też Bartosz „bejott” Jakubowski zawodnik  ALSEN-Team.

Innowacje zostały zaprezentowane podczas targów Gamescom na specjalnej konferencji EA Sports. Trzeba przyznać, że nowe rozwiązania robią wrażenie, największe zmiany dotyczą części Fifa Ultimate Team.

squad bulding

Specjalne wyzwania dotyczące „składania” zespołu według określonych reguł. Na konferencji zaprezentowano skład, który musiał posiadać 4 narodowości, 2 różne ligi min 60 zgrania oraz min 80 oceny zespołu. Za złożenie zespołu według wytycznych dostajemy nagrody rozpoczynając od monet, paczek po specjalne karty zawodników, których nie dostaniemy w normalnym trybie rozgrywki. Wszystko zależy od stopnia trudności wyzwania, plusem jest fakt że karty użyte do budowy składu przepadają bezpowrotnie. Z pewnością wpłynie to na rynek transferowy oraz na potrzebę gromadzenia kart nawet „brązowych” z najmniejszym overallem.

Kilka słów na temat SQUAD BUILDING CHALLENGE od bejotta:

Dokładnych szczegółów jeszcze nie poznaliśmy, ale nie powiem – zapowiada się smakowicie. Do tej pory tryb Ultimate Team był dla mnie tylko formą „odskoczni”, ewentualnie budowałem drużynę tylko i wyłącznie żeby powalczyć w Mistrzostwach Polski. Teraz od początku warto będzie zacząć z wysokiego A.

fut championship

To seria turniejów tygodniowych, co weekendowych oraz miesięcznych wszystko zostanie zakończone wielkim wyzwaniem.  W puli turniejów kilka milionów złoty do wygrania, są to pierwsze oficjalne mistrzostwa EA Sports.  Zbudowany zostanie specjalny ranking określający nasz poziom (bardzo podobny do CSa) zaczynamy od Bronze możemy zdobyć awans do top 100 w którym gra setka najlepszych zawodników na danej platformie. Niestety tryb będzie dostępny tylko na PS4 oraz XBOX One.  Najlepsi będą uczestniczyć w turniejach na żywo, które zostaną umieszczone na całym świecie (aktualnie czekamy na listę lokalizacji) Bez wątpienia jest to duży krok do poprawy sytuacji FIFY na arenie esportowej.

Kilka zdań na temat FUT Champions od bejotta:

Powiem tak – jak na kogo, ale na mnie informacja o trybie FUT Championships wpłynęła niezwykle mobilizująco. Przyznam, że wprost nie mogę doczekać się nowego sezonu na esportowej scenie FIFA – wreszcie EA Sports zamierza w jakiś wymierny sposób zachęcić graczy do rywalizacji, wprowadzając turnieje i nagrody „wbudowane” w grę i nie mówię tu o jakichś turniejach o drobne 2000 monet FUT tylko o możliwość rywalizacji z najlepszymi czy też awansu na finały FIFA 17 Ultimate

Przedstawiliśmy dwie najciekawsze innowacje z nadchodzącej FIFY 17 dajcie znać, która ze zmian najbardziej wam odpowiada, my nie możemy już doczekać się premiery nowego tytułu od EA Sports.

 

 

 

 

Komentarze