Lukster najlepszy w Częstochowie

lukster-najlepszy-w-czestochowie
W miniony weekend w Częstochowie odbył się turniej Let’s Play.  Obok turnieju CS:GO gracze rywalizowali na wirtualnych boiskach FIFA 16. Na turnieju nie mogło zabraknąć naszego reprezentanta. Będący w wysokiej formie Łukasz „Lukster” Kamiński postanowił, spróbować swoich sił w turnieju.

Do turnieju przystąpiło 96 zawodników. Organizatorzy postanowili podzielić wszystkich zainteresowanych w 6 osobowe grupy. Z każdej grupy awans otrzymywało 2 najlepszych zawodników. Nasz reprezentant trafił do grupy 11. Już od samego początku Lukster potwierdzał swoją dominację. Grupę zakończył z kompletem zwycięstw oraz wysokim bilansem bramkowym, który wynosił 22:0!

Faza pucharowa rozgrywa była systemem BO1,  zwycięstwo zapewniało awans do kolejnej rundy. Trzy pierwsze rundy to zdecydowane zwycięstwa Łukasza. W decydującym o finale pojedynku nasz reprezentant okazał się lepszy od Sołtysa, który wcześniej zdołał wyeliminować dawnego reprezentanta US LisFolka i zameldował się w finale.

Finał przebiegł tak jak cały turniej w wykonaniu naszego zawodnika. Wygrana nad KOSAZOSTAW pozwoliła Luksterowi wzbogacić się o nową konsolę PS4 i tym samym zwyciężyć w turnieju.

12241692_1049880078397032_5742449909160252706_n

Gratulujemy kolejnego sukcesu,  Łukasz kolejny raz potwierdza wysoką formę. Mamy nadzieję, że utrzyma się ona do końca sezonu i da nam w przyszłości wiele powodów do zadowolenia.

 

 

Komentarze