KONKURS! Wygraj myszkę A-Team Gear AX200

KYVC6XQ

W ostatnim czasie niewiele dzieje się w naszej organizacji co nie oznacza, że chowamy się w cieniu. Cały czas nas zespół pracuje nad poprawą oraz możliwościami aby nasi obecni reprezentanci jak i przyszli mieli odpowiednie warunki. Nie zapominamy również o Was – naszych fanach i o waszym wsparciu.

Jakiś czas temu postanowiliśmy oczyścić trochę nasz magazyn i zrobiliśmy wakacyjne porządki – znalazło się kilka drobiazgów, które zostały już po części rozdane na naszym profilu na Facebooku.

Razem z A-Team Gear postanowiliśmy zrobić dla Was prosty konkurs a właściwie losowanie w, którym do wygrania jest myszka AX200. Aby wziąć udział nie trzeba robić nic trudnego – wystarczy, że klikniecie w aplikacji poniżej kilka bądź jedną z możliwych opcji a Wasz adres automatycznie zostanie dodany do osób biorących udział w zabawie.

KONKURS! WYGRAJ MYSZKĘ A-TEAM GEAR AX200
Wyniki zostaną ogłoszone 15.08.2016 (poniedziałek) o godzinie 18:00 – sprawdzajcie na naszej stronie!

Nam nie pozostaje nic innego jak podziękować Wam za obecność. Zachęcamy byście cały czas śledzili nasze profile społecznościowe oraz naszą stronę internetową bo to nie koniec atrakcji jakie dla Was przygotowaliśmy.

 

Komentarze