Kończymy współpracę z męskim CS:GO

alsenteam1

Niestety czasami nie mamy dla was dobrych wiadomości. Właśnie dziś czas na jedną z nich, oficjalnie kończymy współpracę z męską dywizją Counter-Strike:GO. Pomimo dobrego początku współpracy jesteśmy zmuszeni podziękować Kubikowi i spółce za wspólną grę w naszej organizacji. Co skłoniło nas do tej decyzji?

Należy rozpocząć od tego, że po odejściu Jacka „Nexo” Szmulkisa chłopacy nie mogli znaleźć godnego zastępstwa. Pomimo wielu prób, testów rozmaitych graczy skład nie pozostawał stabilny. Następstwem było oddanie meczy podczas Capital Cup i odpadnięcie z turnieju już w fazie grupowej. Po tych wydarzeniach kapitan zespołu Kuba „KubiK” Kubiak, dostał ofertę trenowania zespołu Vexed Gaming. Jak łatwo się domyśleć Kuba skorzystał ze swojej szansy tym samym zakończył dowodzenie w dotychczasowej drużynie.

W związku z niestabilnością składu i ciągłymi zmianami podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy. Chcemy serdecznie podziękować chłopakom za wkład, który bez wątpienia przyczynił się do rozwoju organizacji. Na koniec kila słów od byłego kapitana naszej drużyny Kuba „KubiK” Kubiak:

Po 3 miesiącach wspólnej gry w ALSEN-Team z przykrością muszę poinformować o rozpadzie całego składu. Jest mi wstyd gdyż moim zdaniem najlepsza organizacja w Polsce zasługuje na bardzo mocny skład, a z naszej strony osiągaliśmy nie najgorsze rezultaty online, ale całkowicie zawiedliśmy na łanach. Dziękuje bardzo za zaufanie dla mnie oraz wydaje mi się najmłodszego składu w Polsce grającego na profesjonalnych kontraktach. Mam nadzieje ze chłopaki coś wyciągnęli z naszej wspólnej gry, z mojej strony włożyłem w to sporo sił i aktualnie zawieszam granie w Csa na rzecz innej funkcji . Jeżeli chodzi o resztę graczy to każdy znalazł już coś dla siebie, także oczywiście chłopakom życzę powodzenia w dalszej karierze

Zarząd podjął decyzję o nie szukaniu następców dla byłego składu. Aktualna sytuacja na polskiej scenie nie pozwala na pozyskanie wartościowego zespołu. Jeśli decyzja ulegnie zmianie bez wątpienia was o tym poinformujemy.

 

Komentarze