Kobiety rozpoczynają rywalizację

kobiety

Od oficjalnej prezentacji minęło raptem kilka dni, nasz nowy skład nie ma czasu na odpoczynek. Drużyna rozpoczęła przygotowania do zbliżających się wyzwań. Trzeba przyznać, że pierwsze oficjalne spotkania naszych Pań napawają optymizmem przed dalszą rywalizacją.

Pierwszym oficjalnym spotkaniem w barwach ALSEN-Team była potyczka z inną polską formacją Team Genesis.  Spotkanie rozegrane zostało w ramach CS:GO FEMALE OPEN WINTER 2016. Nasz zespół trafił do grupy A. W inaugurującym spotkaniu udało się odnieść zwycięstwo 2:0 i awansować na pierwsze miejsce w grupie.  Oprócz pokonanego Team Genesis w naszej grupie zagramy z MASY, Aera Esport, Galatics eSport, Different but Equal, Playing Ducks oraz Escape Gaming. Najbliższy mecz naszych zawodniczek to potyczka z  Different but Equal zaplanowana na 17 września.  Jak podaje organizator jeżeli uda się pozyskać sponsora najlepsze drużyny zobaczymy podczas lanowego turnieju finałowego w Monachium. Zdecydowanie jest o co walczyć!

Drugim sprawdzianem naszych zawodniczek był kwalifikacje do ESWC w Paryżu.  Wczoraj ALSEN-Team rywalizowało w pierwszym turnieju rozgrywanym na portalu CEVO.  Zmagania rozpoczęliśmy od zwycięstwa nad IceWar Female. Spotkanie było w pełni kontrolowane przez nasze zawodniczki. W drugim meczu walczyliśmy z EYE female. Po zaciętym spotkaniu udało się odnieść zwycięstwo 2:0 i awansować do 3 rundy drabinki wygranych.  Trzeci mecz to starcie z NoNamers. Spotkanie było bardzo zacięte, pierwsza mapa wygrana 16:14 przez przeciwnika, na drugiej nasze zawodniczki odrobiły straty wygrywając 16:11. Decydujący de_train niestety przegraliśmy 22:20. Oznaczało to ostatni mecz wczorajszego dnia w drabince przegranych.  Niestety zespół EYE female zdołał zrewanżować się za pierwsze spotkanie i pokonał nasze podopieczne 16:4. Tym samym zakończyliśmy rywalizację w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym do ESWC.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z występów nowego składu ALSEN-Team Female. Widać niesamowity potencjał, który w połączeniu z ciężką pracą może dać nam w przyszłości wiele powodów do zadowolenia. Życzymy powodzenia w nadchodzących wyzwaniach!

 

 

Komentarze