Hellcase New Years Open zakończony

hell

Wczoraj rozpoczęliśmy zmagania w Hellcase New Years Open na platformie turniejowej CEVO.  Po dobrych występach w słabiej obsadzonych turniejach na arenie krajowej przyszedł czas na poważniejsze wyzwanie. Turniej rozpoczynał się od fazy pucharowej w pierwszym meczu podejmowaliśmy Team iNETKOX.

Trudny pojedynek rozpoczął się dla naszej drużyny bardzo dobrze. 16-3 na mapie de_cache dodało nam pewności siebie. Do zwycięstwa w meczu potrzebne było wygranie jeszcze tylko jednej mapy, niestety na dwóch kolejnych lepsze okazały się „koxy” i nasza drużyna spadła do drabinki przegranych.  W pierwszym spotkaniu drabinki przegranych otrzymaliśmy „free” win awansując do kolejnej rundy.

Kolejna runda to pojedynek z Team SPEEDPIXELS, który udało się wygrać 16-12 i awansować do 3 rundy drabinki przegranych.  W trzeciej rundzie czekał zespół niemieckiej organizacji EnRo GRIFFINS, padł wynik 16-5 na korzyść ALSEN-Team.  W czwartej rundzie trafiliśmy na wymagającego przeciwnika KWODK po zaciętym pojedynku udało się wygrać 16-14 i awansować dalej.  Kolejna runda to zdecydowanie łatwiejszy pojedynek i łatwa wygrana z drużyną nevermind 16-8.  W 6 rundzie podjęliśmy zespół Rex. Po kolejnym ciężkim meczu odnieśliśmy zwycięstwo 19-17. W 7 rundzie drabinki przegranych trafiliśmy na GROM Clan.  Polski rywali okazał się za mocny i pokonał naszą drużynę 16-7.

Po dwóch dniach zmagań kończymy Hellcase New Years Open. Jesteśmy zadowoleni z poczynań naszego zespołu, wiele wygranych pojedynków pozwoliło nam dojść daleko w drabince przegranych turnieju. Szkoda, że nie udało się dotrzeć do finału rozgrywek jednak dyspozycja przeciwnika pozbawiła nas marzeń o finale.  Kolejne dni przyniosą jeszcze więcej zmagań męskiego składu.

 

 

Komentarze