Grzegorz „Snavi” Lewandowski odpowiada

snavi

W ostatnim czasie w naszym składzie FIFA 17 dzieje się dużo.  Zawodnicy odchodzą i przychodzą w całym wirze zmian postanowiliśmy zdać kilka pytań Grzegorzowi „Snavi” Lewandowskiemu.  

  1. Witaj Grzegorzu w ostatnim czasie nasz skład przeszedł wiele zmian, jak radzisz sobie w nowej rzeczywistości?

Witam serdecznie. Teraz jest już wszystko okey, na początku trochę ciężko było pogodzić się z myślą, że tracę dwóch bardzo dobrych zawodników, aczkolwiek teraz mam już pewien plan na tą drużynę, więc jakiekolwiek obawy są już za mną.

  1. W jednym momencie odeszło dwóch zawodników, to pierwsza taka sytuacja w naszej organizacji. Czy odejście kilku oznacza, że również rozglądamy się za kilkoma wzmocnieniami?

Jednego wzmocnienia już dokonałem, a czy będą kolejne to tak naprawdę czas pokaże, nie ma ciśnienia, że muszę przyjmować kolejnych graczy, gdyż nadal mam w drużynie bardzo dobrych zawodników. Jednak gdy trafi się jakiś odpowiedni kandydat to na pewno będę mu się przyglądać.

  1. A skoro o wzmocnieniach mowa ostatnio do składu dołączył Riptorek, dlaczego akurat na niego padł Twój wybór?

Myślę, że na chwilę obecną jest to jedyna osoba, która mogła dołączyć do naszej drużyny. Kamil jest niezwykle utalentowanym graczem i już na początku tego sezonu kilkukrotnie to udowodnił, dlatego też postanowiłem dać mu szanse. Jego osobie przyglądałem się już od dłuższego czasu, tyle że wcześniej po prostu drużyna nie potrzebowała wzmocnień, natomiast teraz trzeba było coś zrobić w tym kierunku.

  1. Dostajemy dużą ilość podań od osób, które chciałyby wstąpić do ALSEN-Team FIFA jakie wymagania należy spełnić aby stać się częścią składu?

Odkąd odszedł Michał i Łukasz ten temat jest dla mnie ,,zmorą”. Dziennie dostaję kilka zgłoszeń od ,,pro graczy”. W składzie mam zawodników, którzy mają naprawdę znaczące osiągnięcia zarówno na scenie polskiej jak i europejskiej, więc w tym miejscu chciałbym poprosić o to żeby nie pisał do mnie przykładowy Kowalski czy jest możliwość dołączenia do teamu, bo jest on super graczem, z pewnością pokonałby moich zawodników, a jego największe osiągnięcie to awans do drugiej ligi w trybie Ultimate Team… Każdy z moich zawodników posiada między innymi tytuł Mistrza Polski, więc jeśli potencjalni kandydaci zbliżą się do takiego poziomu to wtedy poproszę o ,,podanie”. Na bieżąco śledzę to co się dzieje na polskim podwórku, więc jeśli będę jakimś zawodnikiem zainteresowany to z pewnością sam się do niego odezwę.

  1. Przechodząc do sukcesów jak zareagowałeś na dobry występ Miłosza?

Gdy tylko Miłosz awansował na światowe finały ESWC to wiedziałem, że pokaże się tam z bardzo dobrej strony, gdyż jego potencjał jest ogromny. Byłem z nim w ciągłym kontakcie, mobilizowałem go i dużo nie brakowało, aby znalazł się w pierwszej czwórce turnieju. Jednak miejsce 5-8 to i tak znakomity rezultat i jestem przekonany, że to dopiero początek sukcesów Miłosza.

  1. Jak oceniasz formę swoich podopiecznych na starcie sezonu FIFA 17?

Na chwilę obecną nie można narzekać, tak jak wcześniej już wspomniałem największą robotę póki co zrobił Miłosz, ale nie można zapomnieć też o innych rzeczach. Kamil niedawno wygrał turniej od Media Expert w Białymstoku, za co otrzymał Xboxa One, Bartek zgarnął fotel gamingowy w turnieju od allplay, więc coś się cały czas dzieje, jednak i tak czekamy na zdecydowanie ważniejsze turnieje, oby były już niedługo.

  1. Jakie są Wasze najbliższe plany związane z turniejami?

Jeśli tylko pojawi się jakiś ciekawy turniej offline z pewnością się tam wybierzemy, a na chwilę obecną pozostaje nam grać turnieje online i udoskonalać swoje umiejętności w nową odsłonę gry.

  1. Czy FIFA 17 i podejście profesjonalnych klubów piłkarskich ma szansę odmienić pozycję gry na krajowym podwórku?

Miejmy nadzieję, że tak się stanie. Myślę, że jeśli powrócą jakieś większe turnieje to jest nawet szansa na to, aby ,,starzy wyjadacze” wrócili do czynnego grania. Na chwilę obecną jednak ciężko stwierdzić co będzie dalej, mamy tą Legię, która czegoś tam próbuję i chwała im za to, oby przyczyniło się to do tego, aby FIFA pełniła w Polsce większą rolę niż obecnie.

  1. Legia eSport wyrasta na pierwszego poważnego konkurenta dla ALSEN-Team na scenie FIFA od lat, jest szansa podjąć walkę?

Pewnie, że tak. Nadal mam w składzie klasowych graczy, którzy z pewnością nawiążą walkę z zawodnikiem/zawodnikami Legii. Trzeba pamiętać, że to ALSEN-Team od lat dominuję i mam nadzieję, że tak pozostanie.

  1. Dzięki za rozmowę możesz kogoś pozdrowić J

Również dziękuję Bartku za poświęcony czas. Chciałbym pozdrowić cały zarząd ALSEN-Team, na czele z Igorem, wszystkich swoich zawodników z dywizji FIFA, jak również innych kolegów i koleżanki z organizacji, wszystkich sponsorów dzięki, którym mamy możliwość wyjazdu na różne turnieje, ,,starą” ekipę z TSa – GTP, srokę, seVena, mRN’a, Grzybka, diabllo, Kawkę itd, wszystkich przyjaciół, znajomych z aktualnej pracy oraz oczywiście wszystkich tych o których zapomniałem 😉

Komentarze