Grupy turnieju Hawks Pro Cup rozlosowane

4xd4usN

Wiemy już z kim w fazie grupowej Hawks Pro Cup zmierzy się nasz jedyny reprezentant Bartosz „bejott” Jakubowski. Porównując wszystkie grupy ciężko stwierdzić, która z nich jest najmocniej obstawiona, jednak wydaje się, że na najbardziej wymagające wyglądają grupa C oraz D, do której trafił Bartek.

Skład grupy D wygląda następująco*:

Bartosz „bejott” Jakubowski – ALSEN-Team Poland

Nathan „Sneaky” Nayagom – Epsilon eSports France

Sean „Huge Dragon” Allen England

Marcel „Marlut” Lutz – STARK eSports Germany

Matthias „Stylo” Hietsch – UX Gaming  Germany

Tom „xL Painter” Painter – exceL Esports England

 

Najgroźniejszym rywalem naszego reprezentanta wydaje się być Huge Dragon, jednak pozostali przeciwnicy również prezentują bardzo wysoki poziom. Dla Bartka będą to zapewne trudne i wymagające rozgrywki. Musi on wznieść się na wyżyny swoich możliwości, jeżeli chce utrzeć nosa faworyzowanym rywalom. Awans do kolejnej fazy będzie dla bejotta zapewne dużym sukcesem, życzymy mu więc jak najlepszych wyników i trzymamy za niego kciuki.

Turniej rozgrywany będzie na platformie Xbox One. Wystartuje w nim w sumie 24 zawodników, w tym również trzech innych Polaków – Robert „LisekHD” Liszka, Oskar „Junajted” Siwiec oraz Damian „damie” Augustyniak. Zawodnicy podejmą rywalizację w dniach 12, 13 oraz 15 lipca. Transmisje spotkań będą dostępne na oficjalnym kanale  United Hawks. Stream swoim komentarzem uświetni duet Brandon Smith – rbuckley1998. Wyniki poszczególnych spotkań znajdziecie na koncie twitter organizatorów turnieju, do którego link znajdziecie poniżej.

*pozostałe informacje związane z  turniejem (składy wszystkich grup oraz aktualności) – United Hawks Twitter

Komentarze