Fearsyndrome najlepszy w Krakowie

lanix

W miniony weekend zakończył się turniej Winter Tavern Hero Qualifiers w krakowskim Airy Fairy. Stawką był slot w HCT Winter Season Tavern Hero Tournament, w którym 8 najlepszych graczy awansuje na HCT Winter Playoffs . Na turnieju barwy ALSEN-Team reprezentowali: Szymon „fearsyndrome” Bielawski oraz Jakub „Zavada” Zawada. Jak poszło naszym zawodnikom podczas krakowskiego turnieju?

Rozgrywki rozpoczęły się od fazy grupowej w której obowiązywał format STANDARD BO3 1 BAN – do dwóch wygranych. Najlepsi uzyskiwali awans do fazy pucharowej. Frekwencja podczas turnieju dopisała udało się stworzyć 4 grupy po 5 osób oraz jedną grupę 6osobową.

fearsyndrome 3

Jakub „Zavada” Zawada zakończył rozgrywki grupowe z wynikiem 3-1. Do wyjścia z grupy brakowało jednego zwycięstwa niestety nasz reprezentant przegrał decydujący mecz i pożegnał się z turniejem. W lepszej formie był Szymon „fearSyndrome” Bielawski, który zanotował bardzo udane pojedynki grupowe.

Mecze grupowe:

  • fearSyndrome 2:0 EchoTango
  • fearSyndrome 2:0 NeoShadow23
  • fearSyndrome 1:2 Raigeki
  • fearSyndrome 2:0 sadi666

zavada foto 2

Bilans 3-1 pozwolił awansować do TOP 8 krakowskiego turnieju. W fazie pucharowej nasz reprezentant podtrzymał wysoką formę i uzyskał awans do finału:

fearSyndrome 2:0 kalafior

fearSyndrome 2:0 Leined

fearsyndrome 4

W finale fearSyndrome miał okazje zrewanżować się z Raigeki za porażkę grupową. Szymon okazał się lepszy wygrywając 2:1 w finale i zgarniając slota w Hearthstone Europe Winter Playoffs 2017.

zavada foto

Cieszy nas wysoka forma zawodników Hearthstone, gratulujemy fearSyndrome’owi zwycięstwa w Krakowie. Mamy nadzieję, że potyczki w Playoffach będą równie udane a my będziemy cieszyć się z kolejnego sukcesu naszych podopiecznych.

Komentarze