Dziewczyny z CS:GO zmieniają!

Od INTEL Challenge minęło już dużo czasu, jednak apetyt na podbój kolejnych tak widowiskowych wydarzeń nie zmalał. Przynajmniej nie u wszystkich dziewczyn. Po długich przemyśleniach z drużyną Counter Strike: Global Offensive żegna się Patrycja „Lui” Goszczyńska.

Jak wiadomo powodem odejścia Patrycji jest brak czasu, który mogłaby poświęcić na grę. Nadchodzi wrzesień, a z nim kolejny rok szkolny, a Lui chce poświęcić mu więcej uwagi niż dotychczas.

Pomimo faktu, iż polska scena dziewcząt w popularnego fpsa jest znikoma, udało im się znaleźc zawodniczkę, która zastąpi swoją poprzedniczkę.  Nową reprezentantką ALSEN-Team została Aneta „lady fantasia” Koper!

Aneta to bardzo utalenowana zawodniczka, która dała się poznać we wcześniejszych odsłonach Counter Strike.  Reprezentowała barwy takich potęg polskiej sceny jak chociażby nieaktywne juz Frag Executors, czy Happy Five Friends.

Dzisiaj jednak rozpoczyna kolejny rozdział swojej eSportowej przygody, tym razem jako zawodniczka ALSEN-Team na scenie CS:GO. Bardzo ciepło żegnamy również Patrycję, która na pewno zapisała się w historii naszej organizacji i jednocześnie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw. Poniżej prezentujemy Wam krótkie komentarze kapitan żeńskiej drużyny – Julii „bullet girl” Kurzyńskiej oraz Anety „lady fantasia” Koper.

Julia „bullet girl” Kurzyńska
Po odejściu lui z naszego składu byłyśmy zmuszone do szukania 5 zawodniczki. Wybór padł na Fantasię, którą większość z was może kojarzyć ze sceny 1.6. Grając z Fantasią czujemy się, jakbyśmy grały już razem bardzo długo. Mam nadzieję, że treningi przyniosą w przyszłości zamierzany efekt. Chciałabym również podziękować Patrycji za cały wkład w drużynę i życzyć jej powodzenia w przyszłości.

 

Aneta „lady fantasia” Koper
Jest to dla mnie wielki powrót do gry drużynowej i ty samym spore wyzwanie. Jednak cieszę się, że mogę spróbować swoich sił w cs:go i dołączam do dziewczyn które grają ze soba już dłuższy czas. Biorąc mnie w swoje szeregi musiały obdarzyć mnie sporym zaufaniem, a tym samym dają mi poczucie tego, że czuję się z nimi jak za starych czasów. Podejście dziewczyn bardzo ułatwia mi grę i zaklimatyzowanie się w ich drużynie za co im dziękuję. Teraz czas potrenować, a w planach mamy pierwszy wspólny lanik i myślę, że będzie super! Trzymajcie kciuki!

Jeszcze raz serdecznie witamy Cię w naszym czerwonym gronie Aneto! Mamy nadzieję, że przeżyjesz tutaj wiele radosnych oraz zwycięskich chwil. Życzymy powodzenia Tobie jak i całej żeńskiej ekipie!

Komentarze