Dziękujemy!

GbPdV74

W dniu dzisiejszym zmienia się kadra drużyny FIFA. Jeden z zawodników zespołu prowadzonego przez Grzegorza ‘Snavi’ Lewandowskiego, mianowicie Oskar ‘junajted’ Siwiec, postanowił rozwiązać współpracę z ALSEN-Team.

Oskar Siwiec grał dla Alsen przez przeszło dwa lata. Przez ten okres został między innymi Mistrzem Polski FIFA 15. Do bardzo dobrych osiągnięć możemy także zaliczyć jego udany występ podczas mocno obsadzonego turnieju GFinity w Londynie, który zakończył w top 10. Jednak od dłuższego czasu Junajted – jak przyznaje sam manager Grzegorz Lewandowski, był zawodnikiem nieaktywnym.

Dziękujemy Oskarowi za te dwa lata, podczas których z dumą reprezentował nas na licznych turniejach oraz za wkład w rozwój organizacji, życząc jednocześnie powodzenia w dalszej karierze.

Poniżej przedstawiamy wypowiedzi Oskara oraz Grzegorza.

Oskar ‘junajted’ Siwiec
W dniu dzisiejszym postanowiłem zakończyć współpracę z ALSEN-Team. Ponad dwuletnia współpraca zaowocowała Mistrzostwem Polski, zwycięstwami w wielu turniejach offline jak i online, ponadto miałem przyjemność reprezentować ALSEN-Team poza granicami kraju. To były świetne lata, wspaniali ludzie i atmosfera. Zebrałem wiele cennego doświadczenia i stałem się lepszym graczem reprezentując Alsen. Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi ALSEN-Team wraz ze Snavim na czele za świetną współpracę oraz wiele niezapomnianych wspomnień z turniejów offline. Dzięki wielkie! Życzę Wam jak najlepiej w dalszej drodze!

Grzegorz ‘Snavi’ Lewandowski
Dzisiejszego dnia kończę współpracę z Oskarem. Na wstępie chciałbym podziękować mu za wszystko, zawsze mogłem na niego liczyć, we wszystkich kwestiach oraz godnie reprezentował nasze barwy.
p.s. nie, ALSEN-Team się nie rozpada… Ci co śledzą poczynania dywizji FIFY, wiedzą, że od dłuższego czasu Oskar był nieaktywnym zawodnikiem i był w organizacji na zasadzie ,,jest bo jest”. Dlatego jak najbardziej szanuję jego decyzję i życzę mu jak najlepiej. W dalszym ciągu mam trzech znakomitych zawodników, którzy mają podpisane swoje kontrakty i my robimy dalej swoje, a Junajted niech się dalej rozwija. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i do zobaczenia wkrótce! 😉

 

Komentarze