Dominacja na wirtualnym boisku

dominacja

Sezon FIFA 16 na portalu allplay.pl został zakończony.  Ostatni turniej wyłonił zwycięzców na platformie PC.  Wszyscy z niecierpliwością czekają na premierę najnowszej gry sportowej od EA Sports. Turniej „Goodbye FIFA 16” zakończył panowanie obecnego tytułu.  W ostatnim turnieju nie mogło zabraknąć reprezentantów ALSEN-Team.

Jak informowaliśmy wcześniej do głównej fazy turnieju awansowało czterech naszych zawodników. Już po pierwszej rundzie fazy pucharowej swój udział w turnieju zakończył menager naszej dywizji Grzegorz „Snavi” Lewandowski. Pozostała trójka awansowała bez problemu do top 4 turnieju.

Bartosz „bejott” Jakubowski podejmował dawnego kolegę z drużyny Marcina „mRN” Sczes. Po zaciętym pojedynku lepszy okazał się Bartosz i to on awansował do wielkiego finału.  W drugim spotkaniu doszło do bratobójczego pojedynku, Lukster podejmował srokę.  Minimalnie lepszy okazał się sroka i to on awansował do wielkiego finału.

W meczu o trzecie miejsce lepszy od mRN okazał się Lukster, który zajął najniższy stopień podium. W wielkim finale kolejny raz doszło do bratobójczego pojedynku, w którym okazał się zwycięski dla Bartosza. Ostatni turniej FIFA 16 na allplay.pl został całkowicie zdominowany przez reprezentantów ALSEN-Team.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne emocje związane z FIFĄ. Mamy nadzieję na dobre rozpoczęcie nowego sezonu.  FIFA 16 kojarzy nam się z pasmem sukcesów i radości a zakończony sezon daje powody do dumy.

Komentarze