Dobre informacje z wirtualnych boisk

dobre-wiesci

Docierają do nas dobre informacje z wirtualnych boisk. Nasi zawodnicy FIFA 17 radzą sobie znakomicie zarówno w rozgrywkach internetowych jak i lanowych. Kamil „Riptorek” Soszyński  nie ma sobie równych w turniejach od ESL. Miłosz „milosz93” Bogdanowski utrzymuje wysoką dyspozycję, którą zaprezentował już podczas rozgrywek w Paryżu.

Miłosz najpierw zwyciężył w internetowym turnieju od Gifinity pokonując w finale reprezentanta West Ham  Sean „Dragonn” Allena.  W miniony weekend nasz reprezentant udał się do Ostrołęki na organizowany tam turnieju FIFA 16!  Zawodnik ALSEN-Team okazał się najlepszy spośród uczestników, zajmując pierwsze miejsce.

gifinity

W miniony weekend zakończyły się rozgrywki lanowe East Games United.  Wśród wielu tytułów na turnieju w Białymstoku nie zabrakło FIFA 17.  Barwy naszej organizacji reprezentował Kamil „Riptorek”  Soszyński.  Po świetnych występach w turniejach internetowych przyszedł czas na lanowy sukces!  Kamil zajął drugie miejsce w turnieju, kolejny raz potwierdzając swoją świetną dyspozycję.  Turnieje FIFA 17 na platformie PC od ESL.eu w ostatnim czasie mają tylko jednego zwycięzcę.  Ripotrek na cztery udziały w rozgrywkach zanotował 4 zwycięstwa!

esl

Gratulujemy zawodnikom osiąganych rezultatów, pomimo zmian nadal możemy cieszyć się z sukcesów drużyny.  Już niedługo zaprezentujemy wam pierwsze nowości dotyczące naszej organizacji bądźcie czujni!

Komentarze