Dalsza droga ALSEN-Team

Wdrożenie nowej strony jest okazją do wspomnienia ubiegłych, bardzo dobrych lat pracy naszej organizacji, ale również do postawienia nowych celów, które będziemy chcieli osiągnąć w najbliższych miesiącach, latach działalności.

Sporty elektroniczne w Polsce są coraz bardziej popularne. Dzięki takim wydarzeniom jak chociażby Intel Extreme Masters wiele firm, wcześniej nie związanych z e-sportem zaczyna się interesować wirtualnymi rozgrywkami. Co za tym idzie to doskonała szansa na nawiązanie nowych parnerstw, kontraktów. Nie jest to jednak takie proste jak mogło by się wydawać. My, jako ALSEN-Team staramy się zapewnić naszym zawodnikom jak najlepsze warunki, aby mogli się rozwijać, zdobywać tytuły, wyjeżdzać i zdobywać doświadczenie na zagranicznych turniejach.

Mamy wiele planów na przyszłość, chcielibyśmy nawiązać nowe współprace, jednak o szczegółach będziemy informować dopiero wtedy, gdy wszystko już będzie dograne i ustalone. Możemy zapewnić Was, że wyciągneliśmy wnioski z poprzednich lat działalności i nie zaprzestaniemy na tym co aktualnie posiadamy. Możecie spodziewać się wzmocnień, nowych zawodników czy drużyn.

Nie zapominamy również o Was, drodzy fani. Bądźcie pewni, że Wasze zaangażowanie zostanie docenione i już wkrótce pojawią się kolejne konkursy, w których do wygrania liczne nagrody.

Nie możemy zapomnieć również o naszych sponsorach: ALSEN, HyperX oraz partnerze: 1shot1kill, dzięki którym możemy stale brnąć do przodu. Dziękujemy i jednocześnie życzymy sobie i Wam dalszych lat doskonałej współpracy!

Komentarze