Bejott z awansem do ESL Mistrzostw Polski FIFA18!

CsH2nRgBartosz „bejott” Jakubowski w trzecim turnieju kwalifikacyjnym zapewnił sobie awans do kolejnego etapu ESL Mistrzostw Polski. Poprzednie kwalifikacje niestety nie okazały się dla niego łaskawe, jednak tym razem wszystko poszło zgodnie z planem i udało się mu uzyskać upragniony awans.

Bartek trzeci turniej rozpoczął jak burza. W pierwszych rundach ekspresowo rozprawiał się ze swoimi przeciwnikami (Dawidek10_10, fyfy, Piko, Tomek601). Należy zaznaczyć, że w każdym z powyższych spotkań zachował on czyste konto, trafiając przy tym do bramek rywali aż 36 razy! Schody zaczęły się od spotkania w 1/8, gdzie bejott grał z Krzysztofem „Mr.Cogito” Lenarczykiem. Mecz ten zakończył się pozytywnie, Bartek wygrał 2:1 i mógł cieszyć się z awansu do kolejnej rundy.  Na drodze do awansu spotkał Dawida „DawidPLx999” Kamasińskiego. Pojedynek odbywał się w systemie BO3. Nasz zawodnik rzutem na taśmę zapewnił sobie awans, wygrywając 2:1!

A więc skład ALSEN-Team na ESL Mistrzostwa Polski został zaktualizowany o nazwisko Bartosza „bejott” Jakubowskiego. Komplet zawodników ALSEN-Team będzie tradycyjnie walczył o awans na turniej finałowy!

Należy dodać, że poza awansem na mistrzostwa bejott zaliczył również bardzo dobry występ na drugiej edycji Ekstraklasa Cup. Bartosz wraz z Mateuszem Wdowiakiem reprezentował barwy Cracovii Kraków. Rozegrali oni bardzo dobre zawody, co zaowocowało zwycięstwem w turnieju! Takie wyniki napawają nas optymizmem przed zbliżającą się fazą grupową mistrzostw Polski.

Komentarze