ALSEN-Team z nową drużyną CS:GO!

cCAmToY

Po dołączeniu w nasze szeregi drużyny-akademii zarząd postanowił także ponownie uaktywnić główny zespół. Od dnia dzisiejszego barwy ALSEN-Team reprezentować będzie ekipa grająca wcześniej pod szyldem Team Exceed.
Drużyna Michała „Plaski” Misiora posiada duży potencjał, co niejednokrotnie udowodnia podczas swoich występów na turniejach lanowych. Od października czterokrotnie oglądaliśmy Team Exceed na podium Pucharu Polski NTT Super Game eSport (dwukrotnie była to trzecia lokata, jeden turniej zakończyli na drugiej pozycji, natomiast w Świdniku okazali się bezkonkurencyjni i wygrali całe zawody). Również w turniejach internetowych od GfinityESL, czy Ballistix zespół osiągał pozytywne rezultaty.
Pozyskując zawodników ex. TeamExceed wkraczamy w nową fazę z dużą dozą optymizmu i liczymy na to, że pod naszą banderą zespół ten rozwinie się jeszcze bardziej, co zostanie potwierdzone dobrymi wynikami.
Lineup dywizji CS:GO ALSEN-Team prezentuje się następująco:
  • Michał „Plaski” Misior (kapitan)
  •  Michał „ikS” Wozowczyk
  •  Michał „shelby” Maciejewski
  • Maciej „burito” Jędrzejewski
  • Olaf „olfii” Tyszkiewicz

Kapitan drużyny postanowił podzielić się swoja opinią odnośnie dołączenia do organizacji:

W ostatnim czasie osiągaliśmy bardzo dobre rezultaty, co rzecz jasna przełożyło się na zainteresowanie ze strony innych organizacji. Po kilku rozmowach otrzymaliśmy interesującą propozycję od Bartłomieja „Bsg” Sękowskiego i zdecydowaliśmy się skorzystać właśnie z oferty ALSEN-Team. Dołączenie do nowego domu na pewno doda nam dużo motywacji do jeszcze intensywniejszych treningów, co musi przełożyć się na kolejne, dobre wyniki. Bardzo cieszymy się z tej zmiany i ze swojej strony możemy obiecać, że będziemy godnie reprezentować nowe barwy. Dziękujemy za okazane nam zaufanie, liczymy na owocną współpracę i zniecierpliwieni oczekujemy na nasze najbliższe występy.
Bartłomiej „Bsg” Sękowski także skomentował rozpoczęcie współpracy:
Duża aktywność oraz dobre rezultaty osiągane przez Team Exceed nie mogły przejść obok mojego zainteresowania. Wizyta na lanie Super-Game eSport Kutno tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto dać zawodnikom szansę na występy w organizacji. Mam nadzieję, że już niedługo usłyszymy o sukcesach nowego składu. Życzę chłopakom powodzenia i wytrwałości w osiąganiu wyznaczonych celów!

Komentarze