ALSEN-Team w Polskiej I lidze Rainbow Six Siege

GUfOMTF

Rozgrywki pierwszej ligi Rainbow Six: Siege zbliżają się ku końcowi. W gronie drużyn biorących udział nie mogło zabraknąć także naszego zespołu.

Do tej pory ekipa Bartka „Mr.Nobody” Orlińskiego rozegrała 4 spotkania, z czego 3 wygrała, a w jednym musiała uznać wyższość przeciwników.

Na inaugurację rozgrywek nasi zawodnicy pewnie rozprawili się z Hell Gaming. Wyniki 5:0, 5:0 , 5:1 napawały optymizmem przed kolejnymi pojedynkami. W drugiej rundzie spotkali oni trudnego rywala, mianowicie 1stCav eSport Club. Spotkania od początku do końca stały na wysokim i wyrównanym poziomie, jednak tym razem to nasi przeciwnicy okazali się lepsi i zainkasowali komplet punktów. Wyniki meczów z drugiej rundy, to 4:6, 3:5, 0:1. Trzecia runda przyniosła pojedynek z Invicta Gaming (wcześniej wyszli oni zwycięsko ze spotkań z naszymi poprzednimi przeciwnikami). Tym razem również byliśmy świadkami spotkań stojących na wysokim poziomie, jednak te, w odróżnieniu od poprzednich zakończyły się dla nas pomyślnie. ALSEN-Team wygrał swój drugi mecz, dobijając do czołówki tabeli. Pierwsze starcie zakończyło się wygraną ALSEN 5:2, druga mapa, to udany rewanż Invicta Gaming 4:6. W ostatnim pojedynku zdecydowanie lepsi okazali się nasi zawodnicy, a wynik 5:1 utwierdził nas w przekonaniu, że mecze z 1stCav były tylko wypadkiem przy pracy. ALSEN wrócił na zwycięską ścieżkę, ale żeby myśleć o dalszej rywalizacji potrzebowali oni kolejnego zwycięstwa. Tak też się stało, w piątej potyczce odprawili z kwitkiem reprezentację LYNX.R6S, powiększając tym samym swój dorobek punktowy (6:5, 5:1, 1:0).

Do końca pozostały jeszcze dwa mecze, które zadecydują o ostatecznym kształcie tabeli. Ostatnie dwie drużyny, z którymi zmierzy się nasz skład, to Delusion Team oraz Patokalipsa. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na najbliższe starcie z Delusion Team, czyli aktualnymi liderami. ALSEN-Team zajmuje natomiast czwartą lokatę (zespoły z TOP3 mają o jedno rozegrane spotkanie więcej), stąd awans do czołowej trójki jest dość prawdopodobny.

 

Komentarze