ALSEN-Team na Poznań Game Arena 2016

pga

Kolejne duże esportowe wydarzenie przed nami. Tym razem najlepsi gracze zawitają do stolicy Wielkopolski. Wszystko za sprawą Poznań Game Arena 2016, które startuje już w ten weekend. Tradycyjnie na imprezie nie może zabraknąć reprezentantów ALSEN-Team.

Jak co roku impreza organizowana jest na terenie międzynarodowych targów poznańskich, potrwa od piątku (21.10.2016) do niedzieli (23.10.2016). Wśród dużej ilości wystawców będzie można odwiedzić stoisko naszego sponsora tytularnego ALSEN.PL.  Wspólnie zaplanowaliśmy wiele atrakcji, konkursów oraz turniejów z pewnością będzie się działo!W tym roku rywalizujemy w FIFA 17 oraz CS:GO,  ALSEN.pl przygotowało ciekawe nagrody.   Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego stoiska, które w tym roku znajdziecie  w Hali numer 8. PGA to, również doskonała okazja na poznanie naszych reprezentantów. Swój udział w imprezie potwierdziły: Julia „bulle girl” Kurzyńska oraz Aneta „fantasia” Koper.

stoisko

 

Specjalnie z okazji PGA sklep przygotował kilka promocji, które możecie znaleźć tutaj. Zapowiada się niesamowita zabawa oraz rywalizacja na najwyższym poziomie.  Relacje z tego wydarzenia zobaczycie na drużynowym facebooku, przybywajcie tłumnie na stoisko pamiętajcie „Gramy z najlepszymi”

 

 

 

Komentarze