ALSEN-Team female zagra w Monachium

ALSEN-team GO Female Masters

Pamiętacie zmagania naszych podopiecznych podczas CS:GO FEMALE MASTERS? Po zaciętych meczach zajęliśmy ostatecznie 4 miejsce w turnieju.  Trzy najlepsze zespoły turnieju uzyskały awans na lanowe finały w Monachium. Wczoraj dotarła do nas bardzo dobra informacja, ze względu na brak możliwości dotarcia Team Acer, pojawimy się na niemieckich finałach! 

Zawodniczki ALSEN-Team dołączyły do finałowej stawki w ostatnim momencie,  awans zapewniły sobie wcześniej: melty eSports Club, dAT Team Female oraz  LGB Esports.  Jak już wspominaliśmy z turnieju postanowiła wycofać się francuska ekipa Team-Acer.  Wymienione drużyny powalczą o pulę nagród 2500 tys euro.

Miejscem zmagań będzie monachijski E-Sport club, jeśli chcielibyście dopingować nasze zawodniczki na żywo za pośrednictwem strony organizatora można nabyć bilety w cenie 11 euro. Zawodniczki staną do walki już 19 grudnia, podział nagród wygląda następująco:

1. miejsce: 1700 €
2. miejsce: 500 
3. miejsce: 250 

Mamy nadzieję, że pomimo krótkiego czasu na przygotowania nasze zawodniczki zaprezentują wysoki poziom swoich umiejętności. Wierzymy w kibiców, którzy zawsze dopingują nasze dziewczyny, bądźcie z nami już 19 grudnia.

 

Komentarze