ALSEN-Team CS:GO walczy w Color League*

alsen-color-league

Ostatnie miesiące są pełne ciekawych wyzwań na polskiej scenie CS:GO. Jednym z nich jest Color League utworzone przez allplay.pl. Turniej wspierany przez EIZO oraz QPAD jest  obecnie  w fazie wyłaniania finałowych drużyn. Oczywiście w turnieju nie mogło zabraknąć ekipy ALSEN-Team. która występuje w drugim turnieju kwalifikacyjnym. Stawką rozgrywek jest awans na finały lanowe i ciekawe nagrody ufundowane przez wspomnianych sponsorów. 

Jak wspominaliśmy nasz zespół zaczął rywalizację w drugim turnieju kwalifikacyjnym. Inauguracja rozgrywek wypadała bardzo dobrze, pewna wygrana z CoN 16:8 oraz 16:4 dodała zawodnikom pewności siebie. Wspomniana pewność zaprocentowała w kolejnym spotkaniu wygranym 16:4 oraz 16:3 z ekipą Turbo Ziomki. W trzeciej rundzie udało nam się pokonać zespół -am- 16:5 oraz 16:9. W czwartej rundzie po zaciętym spotkaniu udało się pokonać ekipę isamoti 10:16 16:5 oraz 16:13.

Przed nami decydujące o awansie na finały lanowe spotkania, w pierwszym turnieju eliminacyjnym zwycięstwo odniosła ekipa CLANLESS. W drugim turnieju eliminacyjnym o bezpośredni awans skład ALSEN-Team zmierzy się z USSR.

Finał przewidziano na 21-22 listopada w siedzibie EIZO w Warszawie. Mamy nadzieję że wysoka forma zostanie podtrzymana i nasz zespół zamelduje się na warszawskich finałach turnieju.

Update:

* Niestety nasi podopieczni przegrali swoje spotkanie 2:0 i tym samym nie zobaczymy ich podczas finałów w Warszawie. 

 

 

 

Komentarze