4 sezon PlayStation League rozpoczęty

cabEB1G

Kolejny sezon PlayStation League rozpoczął się w minioną niedzielę. Organizatorzy przed początkiem rozgrywek zdecydowali się na zmianę w formacie rozgrywek. Powiększono liczbę uczestników do 16, organizując dodatkową rundę kwalifikacyjną, dzięki której Bartosz „bejott” Jakubowski był w stanie uratować swój byt w lidze. Tak się jednak nie stało, musiał on uznać wyższość Jakuba „cyanide” Mikołajewskiego i kosztem jego osoby spaść z ligi. W grze ciągle są Kamil „Riptorek” Soszyński, a także Marcin „mRN” Sczes, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze w pierwszych dwóch spotkaniach.

Zacznijmy od Riptorka, bowiem swoje mecze rozgrywał on z bardziej wymagającym przeciwnikiem, Damianem „damie” Augustyniakiem, który ostatnio znajduje się w bardzo dobrej formie, co udowadnia między innymi w cotygodniowym FUT Champions, gdzie systematycznie kończy w TOP100. W pierwszym pojedynku Damiana z Kamilem padł remis, jednak nie można było narzekać na nudę, ponieważ padło aż 6 bramek. Wyrównany, pierwszy mecz zapowiadał również ciekawy przebieg kolejnego starcia. Tak właśnie było, tym razem znów padła masa bramek, jednak minimalnie lepszy okazał się reprezentant ALSEN-Team, wygrywając 4:3! Zważając na poziom przeciwnika, 4 punkty są bardzo dobrym prognostykiem na dalszą część rozgrywek.

Przejdźmy teraz do Marcina „mRN” Sczesa, który swoje spotkania rozgrywał z TheGameSimon’em. W tym przypadku zdecydowanym faworytem był oczywiście Marcin, co udowodnił w obu przypadkach. Pierwszy mecz zakończył się rezultatem 3:1 dla Marcina. W kolejnym meczu popularny „marny” również nie pozostał dłużny przeciwnikowi i wpakował piłkę do bramki rywala aż sześciokrotnie. Finalny rezultat, to 6:3 oraz 6 punktów na koncie naszego zawodnika!

Kolejne spotkania (12.07.2017, środa, 20:00 ; 20:30):

Kamil „Riptorek” Soszyński vs Michał „Michal-22PL” Albanowicz

Marcin „mRN” Sczes vs Dawid „DawidPLx999” Kamasiński

 

Komentarze